fbpx

У Галицькому парку рятують хворого і виснаженого пугача

Суспільство 16:57, 14.07, 2020
НА ФОТО: пугач занесений до Червоної книги України

Сьогодні у Центр реабілітації та реінтродукції диких тварин Галицького національного природного парку потрапила сова – птаха потребувала допомоги.

До НПП зателефонувала жителька села Маріямпіль Світлана Ваврищук і повідомила про знахідку великої сови в околицях села.

То виявився пугач – найбільша сова Європи, занесена до Червоної книги України.

Пугача в Центрі реабілітації оглянув лікар. Зовнішніх пошкоджень не знайшли, але визнали, що стан птаха дуже важкий – він виснажений. Вага пугача – 1,4 кг, коли нормальна вага дорослого птаха 2,1 – 3,3 кг.

Виявилося, що у птаха є проблеми з кінцівками – відсутній хапальний рефлекс. Ця проблема, очевидно, не дозволила птахові полювати і призвела до такого виснаження, розповідають на сторінці Галицького НПП у мережі.

13 липня у Центр реабілітації та реінтродукції диких тварин Галицького національного природного парку зателефонувала жителька с. Маріямпіль Світлана Ваврищук і повідомила про знахідку великої сови в околицях с. Маріямпіль. Нею виявився – пугач, найбільша сова Європи, занесена до Червоної книги України. Після детального огляду зовнішніх пошкоджень не виявлено, але стан птаха дуже важкий – сова виснажена. Його вага 1,4 кг (нормальна вага дорослого птаха 2,1 – 3,3 кг.) Є проблеми з кінцівками – відсутній хватальний рефлекс, ця проблема, очевидно, не дозволила птахові полювати і призвела до такого виснаження.

Опубліковано Галицький національний природний парк Вівторок, 14 липня 2020 р.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: