fbpx

У годину війни: в США вийде поетична антологія, де будуть вірші Андруховича, Іздрика та Лишеги

Суспільство 20:47, 15.02, 2023
НА ФОТО: війна в Україні. Фото: Євген Малолєтка, фб

Вірші прикарпатських письменників увійшли до поетичної антології, яка вийде у США.

Американське видавництво Arrowsmith Press видасть поетичну збірку “In the Hour of War: Poems from Ukraine” («У годину війни: вірші з України»), упорядковану поетами Іллею Камінським та Керолін Форче.

Про це Камінський повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

До антології увійдуть вірші Анастасії Афанасьєвої, Юрія Андруховича, Олександра Авербуха, Наталки Білоцерківець, Дмитра Близнюка, Андрія Бондаря, Катерини Дерішової, Бориса Гуменюка, Юрія Іздрика, Олександра Кабанова, Катерини Калитко, Ії Киви, Маріанни Кіяновської, Людмили Херсонської, Бориса Херсонського, Галини Крук, Оксани Луцишиної, Олега Лишеги, Юлії Мусаковської, Віктора Неборака, Лесика Панасюка, Мар’яни Савки, Ірини Шувалової, Остапа Сливинського, Любові Якимчук, Оксани Забужко та Сергія Жадана.

«Це тиша перед вибухом, між залпами рушничного вогню, тиша передчуття, страху та безсоння та тиша співучасті. Вірші написані в годину війни, у ліриці проходження крізь вогонь…» — зазначають упорядники в передмові до поезій, пише Читомо.

«Ці вірші пропонують дивовижний погляд на те, як мова одночасно впливає на реалії війни та екстремальних подій, а також відображає їх. Антологія обов’язково стане класичним текстом, який відзначає не лише один із найтемніших періодів української історії, а й важливий момент у всесвітній боротьбі за демократію та права людини», — ідеться в анотації до видання.

Антологію надрукують навесні 2023 року. Передзамовити її можна за $22 (811 грн).

У годину війни: в США вийде поетична антологія, де будуть вірші Андруховича, Іздрика та Лишеги 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: