fbpx

У Калуші молодику, який порушував громадський порядок, заборонили ходити у ресторани та дискобари

Суспільство 11:43, 27.06, 2022

Через порушення громадського порядку Калуський суд заборонив парубку відвідувати ресторани, дискобари і покидати будинок з 22 до 6 години.

Калуський суд розглянув подання начальника місцевого відділу поліції про встановлення адміністративного нагляду щодо молодого чоловіка, якого раніше було засуджено до 1 року позбавлення волі. Після звільнення з виправної колонії він повернувся у Калуш та був взятий на облік до поліції як раніше судима особа, повідомляє пресслужба суду.

За час перебування на обліку після звільнення з місць позбавлення волі парубок на шлях виправлення не став, зарекомендував себе з негативного боку, допускав адміністративні правопорушення, за які притягався до адміністративної відповідальності, на попередження органів внутрішніх справ не реагує, продовжує порушувати громадський порядок.

В судовому засіданні поліцейський подання підтримав, просив його задовольнити, а парубок не заперечував щодо застосування до нього адміністративного нагляду.

Суд вислухав думку учасників судового розгляду, дослідив матеріали справи та прийшов до висновків про необхідність застосувати щодо парубка адміністративний нагляд строком на 1 рік та запровадити обмеження у вигляді:

  • заборони виходу із будинку, де він проживає, з 22 год. 00 хв. до 06 год. 00 хв. ранку;
  • заборони перебування та відвідування торгових точок, в яких продають спиртні напої на розлив (кафе, бари, дискобари, ресторани);
  • заборони виїзду в особистих справах за межі Калуської, Войнилівської, Верхнянської та Новицької громад без відома та дозволу Калуської поліції.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: