fbpx

У Калуші на місяць арештували чоловіка, який знущався з матері

Суспільство 13:11, 14.05, 2022

Калуський міськрайонний суд виніс вирок кривднику, який систематично вчиняв до своєї матері психологічне та фізичне насильство.

В результаті протиправних дій чоловік протягом року неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї.

Два рази Калуським міськрайонним судом Івано-Франківської області чоловіка було визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та призначено стягнення у вигляді штрафу.

“Незважаючи на вжиті заходи реагування щодо недопущення вчинення насильства у сім`ї, обвинувачений правильних висновків для себе не зробив, на шлях виправлення не став і продовжував свою протиправну поведінку, вчиняв психологічне насильство щодо матері, що призвело до її психологічних страждань та погіршення якості життя”, – йдеться в повідомленні суду.

В судовому засіданні вину у пред’явленому обвинуваченні чоловік визнав. Пояснив, що неодноразово в стані алкогольного сп’яніння вчиняв сварки з мамою по місцю їхнього спільного проживання. Під час цих сварок обзивав маму і погрожував їй. На цей час стосунки з мамою налагодив, переосмислив свою поведінку, розкаюється за вчинене, обіцяє в подальшому порушень не вчиняти.

Суд встановив, що обвинувачений є особою з інвалідністю другої групи, тому призначення покарання у виді громадських робіт та обмеження волі є неможливим. Таким чином для виправлення і перевиховання обвинуваченого потрібно призначити покарання у вигляді арешту на мінімально можливий строк – 1 місяць.

На думку суду, таке покарання буде необхідним й достатнім для виправлення обвинуваченого та попередження нових кримінальних правопорушень.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: