fbpx

У Калуші суд уперше виніс вирок за скоєння крадіжки в умовах воєнного стану

Суспільство 16:04, 14.06, 2022

Юнак, працюючи приймальником відділення пошти, викрав зі складського приміщення відділення 80 вентиляторів загальною вартістю 17 798 грн.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, повідомляє пресслужба Калуського міськрайонного суду.

Потерпілий у судове засідання подав заяву, у якій вказав, що претензій матеріального та морального характеру до обвинуваченого не має, на суворому покаранні не настоює та просить розглядати справу у його відсутності.

При призначенні покарання обвинуваченому суд врахував ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, особу винуватого, обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання.

Суд встановив, що юнак раніше не судимий, на обліках в наркологічному диспансері та в психіатра не перебуває, в той же час вчинив тяжкий злочин, по місцю проживання характеризується позитивно, ніде не працює, а також відсутність тяжких наслідків внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Таким чином, суд прийшов до переконання, що виправлення і перевиховання обвинуваченого можливе без ізоляції від суспільства, а тому його слід визнати винуватим та призначити покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років та звільнити від відбування покарання з випробуванням та встановити йому іспитовий строк 3 роки.

Довідково: Згідно зі ст. 185 ч. 4 Кримінального кодексу України крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: