fbpx

У Калуші запрацював центр підтримки військових та їхніх сімей

Суспільство 12:44, 26.07, 2022

У приміщенні Калуської районної державної адміністрації запрацював районний консультативний центр підтримки військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих військовослужбовців.

Центр утворено відповідно до розпорядження голови Калуської районної державної адміністрації — начальника Калуської районної військової адміністрації Жанни Табанець, інформує Калуська РДА.

У своїй діяльності центр об’єднає зусилля структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів району для ефективного вирішення питань військовослужбовців та їхніх сімей.

Тут проводитимуть первинну консультацію, щоб визначити, як саме людині можна допомогти, нададуть також допомогу близьким та родинам військовослужбовців, які хочуть отримати соціальні виплати, пільги та інші соціальні гарантії, допоможуть також формувати пакет документів для вирішення проблемних питань.

Районний консультативний центр підтримки військовослужбовців, членів їх сімей та членів сімей загиблих військовослужбовців працює у робочі дні тижня з 08.00 до 17.15. Обідня перерва — з 12.00 до 13.00.

За допомогою можуть звертатись військовослужбовці, добровольці, резервісти, ветерани російсько-української війни та члени їхніх сімей.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: