fbpx

У міському парку Франківська надали 10 соток під приватний "Парк динозаврів"

Суспільство 10:57, 26.04, 2022

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради 14 квітня погодив тимчасове розміщення “Парку динозарів” площею 952 м2 на території парку Шевченка.

Дозвіл виданий приватному підприємцю Кріушиній Л. В. і дійсний з 18 квітня по 21 червня 2022 року.

Відповідно до рішення підприємиця має забезпечити безоплатний вхід на територію парку для:

  • дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей, які, перебувають у складних життєвих обставинах;
  • дітей з інвалідністю;
  • дітей учасників бойових дій із числа учасників АТО/ООС;
  • дітей, батьки яких загинули в зоні АТО/ООС, а також дітей, чиї батьки – учасники АТО/ООС, які померли після повернення з зони проведення антитерористичної операції;
  • дітей захисників і захисниць України, осіб, які входять до складу добровольчих формувань територіальної громади, осіб, які беруть участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;
  • дітей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, осіб, які входили до складу добровольчих формувань територіальної громади, осіб, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Також підприємиця має укласти угоду на відшкодування витрат з КП «Центр розвитку міста та рекреації».

Як повідомила КУРСу директорка КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк, “Парк динозаврів” облаштовували так, аби мінімально навантажувати середовище: не заїжджали на газон технікою, скульптури встановили на стежках, місцями облаштували тимчасові настили. У випадку, якщо відвідувачі пошкодять зелені насадження, підприємиця зобов’язана компенсувати збитки.

Власниця “Парку динозаврів” сплачуватиме “Центру розвитку міста та рекреації” 5200 грн на місяць, а до міського бюджету перерахує 17 тис. грн.

Вартість квитків до “Парку динозаврів” – 100 грн для дітей від 3 до 12 років і 120 грн для дітей від 12 років та дорослих. Безкоштовний вхід для дітей до 3 років, дітей-сиріт, дітей-переселенців та дітей, батьки яких захищають Україну (до 12 років у супроводі дорослих). Парк працює з 24 квітня.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: