fbpx

У Польщі розшукують 70 українських заробітчан – перетнули кордон і зникли

Суспільство 18:48, 11.07, 2020

Як повідомляє сайт 24wspolnota.pl, громадяни України заїхали до Польщі місяць тому з метою працевлаштування в сільському господарстві, однак до місця, де мали виконувати роботу, так і не прибули.

Відомо, що всі 70 перетнули кордон в Медиці на підставі запрошення до роботи в одному з господарств в місцевості Острув Любельський. Там вони мали відбувати умовний карантин, працюючи одночасно в полі. 

Але вони не були в карантині і не пройшли тестів на коронавірус.

“Відповідно до чинного регламенту громадяни України, які перетинають польсько-український кордон, зобов’язані пройти 14-денний карантин за місцем вибору. Людина може пройти його на робочому місці, наприклад на фермі. Якщо умови для цього забезпечені, він може навіть працювати в цей час, зберігаючи адекватну ізоляцію від інших людей у ​​господарстві, – пояснює Магдалена Смолинська-Корнас, речниця провінційної санітарно-епідеміологічної станції в Любліні. – Якби вищезгадана група українців опинилася в карантині, їх перевіряли б на коронавірус”.

За інформацією поліції Любарту, пошуки цих громадян України тривають. Однак поки що їхнє місцезнаходження встановити не вдалося, зізнається Анджей Антонєвський, дільничний командир міліції в Любартуві.

У Польщі розшукують 70 українських заробітчан – перетнули кордон і зникли 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: