fbpx

У Прикарпатському університеті створять навчально-наукову лабораторію для математиків

Суспільство 15:14, 27.05, 2020

26 травня у Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника на онлайн-засіданні Вченої ради обговорили створення навчально-наукової лабораторії інноваційного навчання на базі кафедри математики та інформатики і методики навчання факультету математики та інформатики.

Учасники засідання схвалили положення про лабораторію.

Проректор з науково-педагогічної роботи університету, професор Сергій Шарин зазначив, що метою функціонування лабораторії передбачається впровадження інноваційних форм та методів навчання на основі сучасних цифрових технологій в освітній процес. Лабораторія також забезпечить відповідні умови для виконання дослідницьких завдань студентами та апробації результатів їх досліджень, надання науково-методичного консультування іншим освітнім закладам. Діяльність навчально-наукової лабораторії буде відповідати, зокрема, роботі колективу кафедр над науково-дослідною темою «Інноваційні методи навчання математики та інформатики».

Онлайн-засідання пройшло за допомогою хмарної платформи pu.webex.com. Прикарпатський університет має можливість застосовувати цю унікальну технологію завдяки створеному проєкту – «Проектно-освітньому центру «АГЕНТИ ЗМІН», що фінансується за кошти секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: