fbpx

Управління ДАБК два роки судилося із франківським забудовником, щоб стягнути 88 100 гривень

Суспільство 17:34, 21.08, 2020

Ще 2 жовтня 2017 року Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради провело позапланову перевірку на дотримання вимог у сфері містобудівної діяльності на об’єкті на вулиці Б. Хмельницького, 59 в Івано-Франківську.

Під час позапланової перевірки встановлено, що «Івано-Франківськторф» розпочало підготовчі та будівельні роботи без вдповідних дозволів на виконання будівельних робіт.

За результатами проведеної позапланової перевірки на підприємство накладено штрафні санкції на суму 88 100 гривень. Також була вимога привести контори та виробничо-складські приміщення на вул. Б. Хмельницького, 59 в Івано-Франківську до попереднього стану.

Не погодившись зі штрафом, ПАТ «Івано-Франківськторф» оскаржило постанову про накладення штрафу до суду. Суди тривали понад два роки.

Восьмий апеляційний суд 11 серпня виніс постанову про відмову у задоволенні адміністративного позову ТОВ «Івано-Франківськторф» до Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради про скасування постанови про притягнення до відповідальності у сфері містобудівної діяльності на суму 88 100 гривень, тим самим визнав дії органу місцевого самоврядування правовірними та законними.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: