fbpx

Urban Space 100 оголосив про старт осіннього ґрантового сезону: як взяти участь у конкурсі

Суспільство 15:18, 15.09, 2023

15 вересня розпочався ґрантовий сезон від громадського ресторану Urban Space 100. Це можливість для ініціативних та активних містян отримати фінансування на втілення проєктів у Івано-Франківську.

Urban Space 100 оголосив про старт осіннього ґрантового сезону

На останніх Загальних Зборах громадського ресторану Urban Space 100, що відбулися 29 липня 2023 року, було ухвалено рішення, що з осіннього ґрантового сезону Urban Space 100 підтримуватиме проєкти, які працюють з наслідками війни.

«Ми живемо в час, коли кожного дня стикаємося з викликами війни. Urban Space 100 змінює фокуси ґрантової програми. Ми хочемо зробити заклик до активних людей, до громадських та благодійних організацій, яким ця тема не байдужа: об’єднаймо навколо цього наші зусилля! Якщо у вас є запитання щодо ґрантової програми чи заповнення аплікаційної форми – на початку жовтня ми організуємо зустріч, де пройдемося по всіх пунктах, обговоримо важливі моменти та дамо відповіді на питання, які вас хвилюють. Тож слідкуйте за нашими оновленнями», – каже координаторка програми Urban Space 100 Олеся Дідик.
 

Для участі в ґрантовому конкурсі проєкт має відповідати одному з цих напрямків:

  • допомога військовим;
  • допомога ветеранам (реабілітація, реінтеграція, соціалізація);
  • покращення інклюзивності міста (доступність міста для маломобільних груп);
  • психосоціальні підтримка та інтеграція;
  • підтримка для сімей військових;
  • робота з ВПО (дорослі та діти).

З правилами подачі проєктів можна ознайомитися за посиланням. Заявки приймають до 15 жовтня включно. 

28 жовтня на Загальних Зборах співзасновників ресторану відбудеться голосування та будуть обрані переможці. Того ж вечора ви зможете ознайомитися з результатами на фейсбук-сторінці проєкту Urban Space 100. 

Urban Space 100 — це соціальне підприємство у форматі громадського ресторану, що 80% чистого прибутку спрямовує на підтримку громадських проєктів у місті.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: