fbpx

Урсула фон дер Ляєн подякувала листом калушанці за вишитий рушник, а учням ліцею №10 - за малюнки

Суспільство 13:27, 07.06, 2023

На адресу відомої калушанки Розалії Боднарчук надійшло поштове відправлення з Брюселя – головного офісу Європейського Союзу з листом від Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн.

“Це відповідь на надісланий раніше подарунок від Розалії Семенівни – вишитий рушник – та дитячі листи й малюнки від калуських дітей”, – повідомив у фейсбуці міський голова Калуша Андрій Найда.

Урсула фон дер Ляєн подякувала листом калушанці за вишитий рушник, а учням ліцею №10 - за малюнки 1

Лист Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн зворушив калушан.

“Шановні учні, шановна пані Боднарчук, шановні співробітники Калуського ліцею N°10, – пише високоповажна пані Урсула, – хотіла б висловити вам свою щиру подяку за зворушливі листи та малюнки з України, а також за красивий рушник, надіслані мені. Ваша доброта та креативність розчулили мене і сповнили радістю мій день. Ваші малюнки мені здались такими милими і сповненими фантазії, а ваші листи такими осмисленими.

Хотіла б, щоб ви знали, що всі ми в Брюсселі та в Європейському Союзі щодня думаємо про вас. Це темні дні для вашої країни, і ваша хоробрість гідна захоплення. Ви є натхненням для всіх нас.

Урсула фон дер Ляєн подякувала листом калушанці за вишитий рушник, а учням ліцею №10 - за малюнки 2
Урсула фон дер Ляєн

Весь Європейський Союз підтримує вас в ці дуже складні часи. І тоді, коли мир повернеться в Україну, ми допоможемо вам відбудувати вашу красиву країну.

Моє послання до вас зараз – залишайтесь сильними. І продовжуйте навчатись, продовжуйте гратись та продовжуйте мріяти про щасливе майбутнє.

Я також мрію, і мрію про мирну, процвітаючу Україну, яка одного дня буде частиною родини Європейського Союзу. Ми будемо дуже старанно працювати із усім народом України, щоб зробити цю мрію реальністю.

Урсула фон дер Ляєн подякувала листом калушанці за вишитий рушник, а учням ліцею №10 - за малюнки 3
Рушник Президентці Європейської Комісії

Ще раз дякую, що поділились своїми історіями та творчістю зі мною. Буду завжди берегти ваші листи та малюнки».

Андрій Найда подякував Розалії Боднарчук за її величезну працю, яку вона докладає до ідентифікації громади, популяризації міста Калуша не тільки в Україні, а й у цілому світі.

“Її неймовірні рушники вже є у багатьох світових політиків – в Джо Байдена, Боріса Джонсона, Роберти Мацоли, Анджея Дуди. Майже готовий до відправлення Джастіну Трюдо. Рушник Перемоги отримав у подарунок наш президент Володимир Зеленський”, – зазначив мер Калуша.

Урсула фон дер Ляєн подякувала листом калушанці за вишитий рушник, а учням ліцею №10 - за малюнки 4
Розалія Боднарчук

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: