fbpx

В Галицькому парку росте муфлончик

Суспільство 20:14, 04.06, 2020

За час карантину Центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку поповнився новими мешканцями. Народився маленький муфлончик, принесли трьох травмованих лелек та мале лелеченя.

В Галицькому парку росте муфлончик 1

КУРС писав, що Центр реабілітації диких тварин Галицького НПП відкрили для відвідувачів – вони можуть бачити малечу.

Живе стадо муфлонів в одному вольєрі з оленями. Муфлони травоїдні. Сіно, трава і зернові – їхній основний раціон.

В Галицькому парку росте муфлончик 2

Працівники парку достеменно не знають, хто народився – хлопчик чи дівчинка. До цього часу в парку у муфлонів народжувалися тільки самці.

В Галицькому парку росте муфлончик 3

Окрім муфлона, в період карантину в Галицькому природному парку з’явилося троє лелек, у яких травмовані крила, та маленьке лелеченя, що випало з гнізда. Цих пернатих у парку найбільше, пише Суспільне. Для них облаштували окремий вольєр. Полетіти у вирій вони не можуть через травму, тому для них збудували будиночок-зимівник.

“Є лелеченя, зараз воно в домашніх умовах, тому що там потрібна відповідна температура і частіше годування. Троє дорослих лелек поступили з травмами крила. Це особини, які не можуть і літати, і будуть перебувати у нас пожиттєво”, – розповідає лікар ветмедицини Галицького природного парку Олег Романів.

Відвідувачка Іванна Семчук разом із дітьми та чоловіком приїхали вперше у Галицький природний парк. Кажуть, що це не останній їхній візит.

В Галицькому парку росте муфлончик 4

“Давно чули про цей національний парк, але ніяк не було нагоди приїхати. Я думаю, що нашим дітям точно вистачило вражень”, – ділиться франківка.

В Галицькому парку росте муфлончик 5

У Галицькому природному парку не працюють екскурсоводи. Також зачинені відпочинкові місця. Продають квитки групам не більше восьми людей.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: