fbpx

В Івано-Франківській обласній прокуратурі оголосили добір на вакантні посади

Суспільство 17:31, 17.08, 2021

18 серпня розпочинається добір на вакантні посади прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури.

Добір включає такі етапи:
– виконання практичного завдання з метою оцінки рівня володіння кандидатами практичними навичками та їх уміння у правозастосуванні;
– проведення співбесіди з метою оцінки готовності кандидатів до здійснення повноважень в органі прокуратури вищого рівня за визначеними критеріями, у тому числі з урахуванням результатів виконання практичного завдання.

Наразі вакантні дві посади прокурорів у відділі процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю, та одна посада у відділі процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань.

Участь у доборі мають право брати прокурори окружних прокуратур, які виявили бажання взяти участь у доборі (далі – кандидати) та мають стаж роботи в галузі права не менше як 3 роки.

До участі у доборі не допускаються кандидати:
– повноваження яких зупинені у зв’язку з відстороненням від посади згідно з пунктами 3–5 частини першої статті 64 Закону України «Про прокуратуру»;
– які мають незняте дисциплінарне стягнення у виді заборони на переведення до органу прокуратури вищого рівня.

Прийом документів від кандидатів розпочинається 18 серпня та завершується 26 серпня (включно).

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у доборі, подають до кадрової комісії з добору на вакантні посади прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня заяву, до якої долучають мотиваційний лист, у якому викладають мотиви зайняття посади в органі прокуратури вищого рівня, а також біографічну довідку за підписом керівника кадрового підрозділу відповідного органу прокуратури за місцем своєї роботи, скріплену печаткою цього підрозділу.

Кандидатом можуть бути подані також інші документи на підтвердження його відповідності критеріям. Кандидат може звернутися із заявою про участь у доборі на одну вакантну посаду у відповідному органі прокуратури.
У разі відкликання поданої заяви повторна заява кандидата на цю посаду в межах оголошеного добору не розглядається.

Документи надсилаються поштою (з описом вкладення) у паперовій формі на адресу: 76015 м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11 або на адресу електронної пошти Комісії: dobir@ifprok.gov.ua. Заяву та документи, які подаються в електронній формі, кандидат підписує електронним цифровим підписом, чим засвідчує їх достовірність. Кожен електронний документ має бути збережений окремим файлом у форматі «pdf». В імені файлу зазначаються назва документа, прізвище та ініціали особи, яка подає документи.
Документи повинні бути якісно виготовлені на аркушах паперу формату  А-4, доступні для читання, повно і чітко відображати інформацію та відомості, внесені до них, незалежно від змісту такої інформації.
Під час надсилання документів засобами поштового зв’язку особа додає електронний носій інформації, на якому містяться електронні копії (фотокопії) документів, подані в паперовій формі. Кожна електронна копія (фотокопія) повинна бути збережена окремим файлом у форматі PDF. У назві файлу має бути вказана назва документа і прізвище та ініціали особи, яка подає документи.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: