fbpx

В Івано-Франківському апеляційному суді вакантні 16 посад суддів

Суспільство 17:56, 05.08, 2022

В Івано-Франківському апеляційному суді катастрофічна ситуація з кадрами. Про це на пресконференції повідомив голова суду Богдан Гриновецький.

В кримінальній палаті працює тільки 4 судді, в цивільній – 7. Штатна чисельність суддів в установі на цей час – 27 посад, тому 16 посад є вакантними.

За звітний період на розгляді в апеляційному суді перебувало 3024 судові справи і матеріали, 87 відсотків з них розгляд завершено. Хоча цей відсоток майже на 28 відсотків менший за аналогічний період минулого року.

Голова суду оцінив роботу суддів дуже високо. За його словами, судді працюють з надмірним навантаженням, на кожного суддю в середньому припадає до розгляду майже сорок справ на день.

Також необхідно враховувати умови діяльності – військовий стан в державі, при якому суд працює в звичному режимі і не перериває свою роботу жодного дня.

«Єдиним перериванням роботи апарату і судових засідань є оголошення повітряних тривог в регіоні, при яких всі працівники і відвідувачі суду змушені виходити з приміщення і ховатись в найближчому сховищі», – зазначив Гриновецький.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: