fbpx

В Івано-Франківську розпочато будівництво і продаж нерухомості у Manhattan UP

Суспільство 10:30, 05.06, 2021

Manhattan UP – надсучасний житловий комплекс, будівництво якого розпочала в Івано-Франківську будівельна компанія blago developer.

Йдеться про цілий новий масштабний район, який постане невдовзі на території між міським озером обласного центру та набережною річки Бистриця-Солотвинська. Проєкт передбачає зведення шести унікальних кварталів з одинадцятиповерхових будинків класу комфорт.

Manhattan UP – це досконале доповнення якісно нового, спланованого в деталях, наймасштабнішого району для комфортного життя, роботи і відпочинку. Тут поєднуються незалежність і комфорт, стиль, сервіс високого рівня, найсучасніші технології та розвинута власна інфраструктура, що сміливо додає Район Manhattan до переліку найпрестижніших районів європейських країн.

Чим же вирізняється новий житловий комплекс з-поміж інших?

Перш ніж відповісти на це питання, важливо зрозуміти, що є визначальним сьогодні для людей при виборі житла? Експерти аналітичного центру blago developer виокремили для себе декілька таких пріоритетів.

Це, зокрема:

  1. Зручність і привабливість локації.
  2. Комфорт і наявність усієї необхідної для життя інфраструктури.
  3. Енергоефективність будинків.
  4. Безпека.

Спробуємо розібрати усі переваги житлового комплексу Manhattan UP в контексті вказаних вище пріоритетів.

Локація

Manhattan UP розташований в чудовій центральній частині Івано-Франківська неподалік міського озера, парку Шевченка, між вулицями Ленкавського та Левицького. В пішохідній доступності:

• міське озеро та парк Шевченка – 5 хвилин,

• історичний центр міста Івано-Франківськ – 10 хвилин,

• ЗОШ № 23 – 5 хвилин;

• садок № 16 – 12 хвилин,

• Національний технічний університет нафти і газу – 1 км, 15 хвилин,

• Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника – 1,4 км, – 20 хвилин,

• Набережна ім. В. Стефаника (набережна річки Бистриця-Солотвинська) – 10 хвилин.

Комфорт

Комфорт мешканців завжди був визначальним чинником при проєктуванні будинків та окремих квартир у житлових комплексах компанії blago developer. Важливе місце відведено цьому питанню і в комплексі Manhattan UP.

Відмінна шумоізоляція квартир, просторі панорамні вікна та автономне опалення з використанням дахової котельні – це лише деякі віхи на шляху до комфорту мешканців.

А ще:

– простора закрита територія з просторими зеленими бульварами між кварталами;

– затишний внутрішній двір з фонтаном і перголами для відпочинку;

– квартири з терасами та відкритими балконами;

– 2 ліфти та дві сходові у під’їздах;

– підземний паркінг;

– найсучасніші дитячі та спортивні майданчики;

– власна інфраструктура;

– сучасна приватна школа і садочки на території комплексу;

– відмінна шумоізоляція у квартирах;

– автономне опалення: дахова котельня;

– новітня система обмеженого доступу до під’їзду, двору, паркінгу Bas-IP (дозволяє керування як з дому, так і зі смартфону)

– енергоефективність будівлі класу В;

– заправки для електрокарів;

– власна велоінфраструктура.

При цьому в комплексі буде зосереджено необхідну торговельну, розважальну та освітню інфраструктуру: магазини, кафе, спортивні зали тощо.

Енергозбереження

Використання новітніх технологій зумовлює високий рівень енергозбереження у будівлях комплексу. Проєктом передбачено енергоефективність будівель класу В.

Безпека

Проєктуючи житловий комплекс, фахівці компанії-забудовника особливу увагу приділяють питанням безпеки мешканців.

Важливо, щоб жителі не переживали за свої життя, здоров’я та майно і при цьому не почувались обмеженими в пересуванні та особистій свободі.

Досягнути цього дозволяє використання інноваційних систем обмеження та контролю доступу до об’єктів житлового комплексу.

Однією з таких новацій, покликаних максимально убезпечити проживання мешканців у Manhattan UP, стане використання новітньої і при цьому простої у застосуванні системи обмеженого доступу Bas-IP. Система передбачає можливість керування доступом до під’їзду, двору, паркінгу як з дому, так і віддалено – зі смартфону.

Купити квартиру у новому житловому комплексі Manhattan UP від blago developer можна все сьогодні. Нагадаємо, придбавши житло на старті будівництва, ви маєте можливість зекономити до 30% коштів, які в подальшому можна буде використати на проведення ремонту у квартирі. Крім Manhattan UP, компанія blago developer пропонує вибір комфортних сучасних квартир та комерційної нерухомості у всіх частинах Івано-Франківська: в ЖК FamilyPlaza, Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Chocolate, Main House, Авторський, Manhattan, Паркова Алея, елітних комплексах Parus, Royal Hall та у котеджному містечку Franko River Club.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: