fbpx

Консультує і оперує: в Калуській ЦРЛ працює відомий лікар-офтальмолог з Києва

Суспільство 14:40, 08.04, 2022

Відомий київський лікар-офтальмолог, голова спілки офтальмологів України, керівник офтальмологічної клініки «Візіобуд» Володимир Мельник відтепер оперує в Калуській ЦРЛ.

Тісна співпраця знаного як в Україні, так і за її межами лікаря-офтальмолога з Калушем триває вже майже 10 років. Але коли раніше Володимир Мельник приїжджав у Калуш і проводив оперативні втручання з приводу таких захворювань органів зору, як катаракта та глаукома раз у місяць, то тепер разом із калуськими офтальмологами робить їх щотижнево, інформують «Вікна».

З початком бойових дій працювати в клініці в Києві стало небезпечно і її довелося закрити, розповідає Володимир Мельник. Тож наразі лікар працює в Калуші, де консультує, лікує та спільно з місцевими фахівцями (Ярослав Бук і Наталія Чав’як) оперує хворих.

Зрештою, саме завдяки знайомству з Ярославом Буком на одній із наукових конференцій і його запрошенню відвідати Калуш місто стало ще одним центром проведення операцій на сучасному рівні на такі захворювання очей, як катаракта і глаукома, зазначив Володимир Мельник.

За його словами, за період співпраці разом із калуськими колегами проведено більше як тисячу операцій, тобто в середньому близько 200 оперативних втручань у рік.

Всіх, хто має проблеми із зором, мешканців інших районів Прикарпаття та навколишніх регіонів лікар запрошує на прийом. Звертатися з цього приводу можна в консультативну поліклініку КНП «Калуська ЦРЛ» безпосередньо очне відділення лікарні, яке знаходиться на п’ятому поверсі, а також в оптику «Здорового зору», що на вул. Хіміків, 8

КУРС присав, що в обласній дитячій лікарні Франківська почали оперувати дітей з вадами серця

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: