fbpx

В обласному центрі громадського здоров'я розпочали реабілітацію ветеранів АТО

Суспільство 19:27, 18.11, 2020

Відтепер воїни ООС/АТО проходитимуть реабілітацію на базі Івано-Франківського обласного центру громадського здоров’я.

Про це сьогодні, 18 листопада, повідомив в. о. генерального директора КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я» Богдан Левицький.

«Реабілітація проходитиме у відділенні лікувальної фізкультури та спортивної медицини, яке при реорганізації увійшло в склад обласного центру громадського здоров’я, – говорить керівник медичного закладу. – Першочергово такий центр планувався для реабілітації спортсменів, оскільки невелика база, та нам випала така честь обслуговувати і учасників бойових дій».

В обласному центрі громадського здоров'я розпочали реабілітацію ветеранів АТО 1

Наразі тільки 25 воїнів зможуть скористатися такою можливістю, а саме ті, в кого вже визначено певну групу інвалідності та в кого виявлені проблеми опорно-рухового апарату.

Зокрема, відновлення проходитиме в тренажерному залі, масажному кабінеті, на заняттях з інструктором лікувальної фізкультури, кабінеті фізичних процедур тощо.

«Ветеранська спільнота має декілька таких основних напрямків щодо адаптації учасників бойових дій, серед яких – психологічна, соціальна, професійна та спортивна/фізкультурна реабілітація, – зауважує голова ГС «Івано-Франківської обласної асоціації учасників та ветеранів АТО» Мирослав Кріль. – Така співпраця можлива завдяки коштам, які виділила обласна рада. Загалом фінансування було скероване на фізкультурно-спортивне товариство громадської спілки бойових дій, а саме на проведення спортивних змагань серед ветеранів, тому частину цих коштів буде виділено на реабілітацію у центрів громадського здоров’я».

В обласному центрі громадського здоров'я розпочали реабілітацію ветеранів АТО 2

Голова Асоціації надіється, що на цьому співпраця тільки починається і на наступний рік більша кількість атовців зможе скористатися такою можливістю.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: