fbpx

В обласній дитячій лікарні прооперували хлопчика, який проковтнув 7 магнітів

Суспільство 09:55, 20.07, 2021

Нещодавно в хірургічне відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні поступив 5-річний хлопчик. До лікарні його госпіталізували через 17 днів після ковтання дрібних магнітних кульок.

При госпіталізації скарги у пацієнта були відсутні.

Під час рентгенологічного дослідження діагностовано наявність магнітів в кишечнику, які не просуваються протягом 10 днів. Відсутність пасажу магнітів по кишечнику стала показанням до оперативного втручання. На операції виявлено інтимне зрощення стінки тонкої кишки, де розташовані 4 магніти, зі стінкою сліпої кишки, де виявлено 3 магніти, повідомляє Обласна дитяча лікарня – Івано-Франківськ.

Лікарями проведено клиновидну резекцію тонкої та сліпої кишки, видалення магнітів, ушивання стінки тонкої та сліпої кишки. Зазвичай діти в подібних випадках оперуються після утворення перфорації кишки та розвитку перитоніту. Але цей випадок, на щастя дитини, обійшовся без такого небезпечного ускладнення.

У лікарні зазначають, що у більшості випадків небезпеку можна попередити. Переконайтеся, що іграшка відповідає віку дитини та є сертифікованою. Дітям раннього віку не дозволяйте бавитися без нагляду іграшками, які містять дрібні деталі та неякісно фіксовані частини та магніти. Дрібну моторику розвивати корисно, але лише під пильним наглядом дорослого.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: