fbpx

В Погоні вперше відбудеться проща дідусів і бабусь

Суспільство 16:42, 18.07, 2021

25 липня на Франківщині вперше відзначать Всесвітній день дідусів і бабусь, який проголосив Папа Римський. З цієї нагоди відбудеться проща.

Як розповів голова Комісії у справах родин і мирян Івано-Франківської Архиєпархії отець Юрій Прилепський, у франківській архієпархії вирішили організувати прощу до Погоні.

«В цей день ми будемо вітати, благословити, молитися за всіх бабусів, дідусів та похилих віком людей. Особливістю прощі стануть молитви на оздоровлення, адже в людей літнього віку часто є різні болячки, хвороби і немочі. Тож ті, хто прибудуть на прощу, приймуть святі таїнства сповіді і євхаристії, помоляться в наміренні святішого отця і отримають право повного відпусту», – анонсував отець Юрій.

«Я з тобою по всі дні» — таку тему матиме перший Всесвітній день дідусів, бабусь і похилих віком. Саме в цих словах полягає суть свята, яке папа Франциск хотів відзначити вперше цього року, після довготривалої ізоляції та повільного відновлення суспільного життя: аби кожного дідуся, кожного літнього чоловіка, кожну бабусю, кожну літню жінку — особливо тих, хто серед нас найбільш самотній — відвідали онуки, рідні чи друзі.

Водночас, за словами папи Франциска, завданням людей похилого віку, незалежно від їхнього віку й обставин життя є зберігати коріння, передавати віру молодим людям та піклуватися про найменших. Папа закликає людей похилого віку молитися, підкреслюючи, що їхня молитва є дуже цінною.

«Це легені, без яких Церква та світ не можуть обійтися», — наголошує він.

Тож 25 липня о 12.00 год. всіх дідусів, бабусь, людей похилого віку з родинами запрошують на спільну молитву в Погоню.

Тел.. для довідок: 066 419 31 39, 067 344 35 23 – отець Юрій.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: