fbpx

В прикарпатській поліції створили додаткові групи "поліції діалогу"

Суспільство 19:17, 25.01, 2021

Основним завданням груп комунікації є налагодження ефективного діалогу та взаєморозуміння між поліцією та громадянами, аби запобігати конфліктам і сутичкам під час проведення масових заходів.

“Поліція діалогу” в Івано-Франківській області функціонує з 2019 року. Їхні основні завдання полягають в забезпеченні публічної безпеки та громадського порядку під час масових заходів шляхом переговорів з організаторами та безпосередніми учасниками акцій та миттєвому реагуванні на протистояння, які виникатимуть, інформує пресслужба Нацполіції в області.

Тож для ефективної комунікації між поліцією та громадою у районних центрах Прикарпаття створено додаткові групи превентивної комунікації. До них увійшли поліцейські превентивної діяльності.

Вони передусім працюватимуть на масових заходах та шляхом діалогу намагатимуться не допускати конфліктних ситуацій і докладатимуть зусиль, аби між сторонами не виникало протистояння.

25 січня новостворені групи «поліції діалогу» пройшли семінар. Під час нього члени груп навчались виявляти та оцінювати ризики перед та під час проведення масових заходів, підтримувати комунікацію з учасниками масових заходів під час їх проведення, а саме:

  • роз’яснення громадянам їхніх прав і обов’язків, підстав та порядку дій поліції щодо забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку;
  • ведення переговорів з організаторами та учасниками масових заходів у разі виникнення конфліктних ситуацій з метою їх припинення та/або недопущення їх подальшого розвитку.

«Поліцейські, які входять до складу групи комунікації, повинні дотримуватися гідної поведінки, особистої безпеки, дисципліни та законності. Наша мета – налагоджувати діалог, намагатися знайти компроміс як поліції з протестуючими, так і між різними групами, які конфліктують між собою. Насамперед поліція зацікавлена у мирному перебігу масового заходу», – зазначила начальниця «поліції діалогу» Тетяна Солонина.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: