fbpx

В яких регіонах найбільша мобілізація та чому добровольці в очікуванні, пояснили в ЗСУ

Суспільство 14:31, 19.07, 2022

Мобілізація для комплектування військових частин зазвичай відбувається за територіальним принципом. Призивають до ЗСУ не всіх, хто зголоситься, а відповідно до потреби у військових спеціалістах.

Про це розповів начальник Управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ, полковник Роман Горбач.

За його словами, завдяки веденню військового обліку відповідні органи мають інформацію щодо кількості осіб відповідних спеціальностей, яких можуть мобілізувати до армії.

Якщо у регіоні є брак спеціалістів конкретного напрямку, то формувати військові частини можуть з осіб, які стоять на військовому обліку в інших регіонах.

“Якщо в західних регіонах зараз громадян набагато більше, то і мобілізаційні плани у них набагато більші. Справді є така залежність”, — повідомив Горбач.

За його словами, є певна кількість добровольців, яких досі не мобілізували на фронт. Причиною тому є те, що планові завдання стоять не у комплектуванні за кількістю людей, а з відповідних спеціальностей. Тому частина добровольців зараз перебуває в очікуванні.

Він наголосив, що вручення повістки не означає миттєве відправлення на фронт – повістку вручають для того, щоб у дільничих комісаріатах була актуальна інформація про людей, які підлягають призову.

Нагадаємо, за ухилення від призову на Прикарпатті судитимуть мешканця Дніпропетровщини

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: