fbpx

Вахтанґ Кебуладзе виступить у Франківську з лекцією "Чому Україна важлива для світу?"

Культура 16:19, 22.05, 2023

Франківців запрошують на лекцію Вахтанґа Кебуладзе «Чому Україна важлива для світу?» в рамках лекторію «Міської читальні».

«До 24 лютого ми були впевнені, що Україні потрібна Європа. Повномасштабне вторгнення дало зрозуміти західному світу, що Україна завжди була органічною частиною Європи і рівноцінно потрібна їй. Разом із філософом Вахтанґом Кебуладзе ми поговоримо про те, як українців змінила війна, як нам жити поруч із тінню цивілізації під назвою «росія» та рухатися в Європу на рівних правах та умовах», – пишуть організатори.

Коли: 24 травня, 18:30
Локація: «Міська читальня» на Promprylad. Renovation (вул. Української Перемоги, 23; 3 поверх)

Вахтанґ Кебуладзе — український філософ, публіцист, перекладач, спеціаліст з феноменології. Автор книжок «Чарунки долі», «Феноменологія досвіду». Чимало текстів увійшли до антологій та збірок, серед яких: «Україна в історіях та оповідях. Есеї українських інтелектуалів», «Майбутнє, якого ми прагнемо», «Мости замість стін».

Лекція є відкритою подією в межах лекторію Міської читальні, але організатори будуть вдячні за попередню реєстрацію: https://forms.gle/uSJVscaTjyvMedVE8

КУРС також рекомендує інтерв’ю з Вахтангом Кебуладзе “Наша філософія війни і миру”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: