fbpx

"Вакцинація не є чипізацією": баптисти оприлюднили позицію щодо щеплення від COVID-19

Суспільство 13:55, 22.11, 2021

Всеукраїнський Союз Церков Євангельських християн-баптистів оприлюднив свою позицію щодо вакцинації.

Про це йдеться на офіційному сайті Союзу Церков ЄХБ

Позиція ВСЦ ЄХБ щодо вакцинації така:

  • На підставі біблійного вчення ми визнаємо, що епідемії є однією з ознак наближення есхатологічних часів. У наші дні виконуються пророцтва про наближення часів Другого приходу Ісуса Христа. Однак вакцинація від КОВІД не є чипізацією та прийняттям «числа звіра 666», як попереджає нас про це Святе Писання. Спекуляція біблійними текстами, нагнітання страху, поширення «конспірологічних задумів» є відхиленням від євангельського вчення.
  • Вакцинація є медичною практикою. Ми не можемо дати точних вичерпних відповідей на питання безпечності й ефективності вакцини проти КОВІД-19. Кожен християнин особисто приймає рішення, яку і коли вакцину приймати (або не приймати), на основі консультацій з медиками. Служителі церкви не є спеціалістами у сфері вакцинування.
  • Християни, як громадяни країни, мають право вільного вибору. Ми відстоюємо це право як в питаннях свободи совісті, віровизнання, так і інших свободах громадян, гарантованих Богом і Конституцією України. Саме тому ми зазначаємо, що кожен християнин має право і в питанні вакцинації особисто вирішувати, приймати йому чи не приймати вакцину. Ми не вважаємо вакцинацію гріхом, ознакою невірства чи відступництва від Бога. Ми, як християни, не засуджуємо одне одного, поважаючи вибір кожного.
  • Ми вважаємо, що влада відповідальна у тому, щоб не чинити насильства в питаннях вакцинації, поважаючи права кожної людини, які гарантовані Конституцією України.
  • Християни не вдаються до «конспірологічних ідей». Біблія точно говорить про всі події, які відбудуться в останні часи. Ми довіряємо Слову Божому і віримо – Господь контролює всі події в історії людства. Все відбувається під Його керівництвом, і Його Слово виконається у визначений Ним час.
  • У часи пандемії християни моляться за всіх хворих та медиків, щоб Господь виявив Своє милосердя. Дякуємо лікарям за їхнє жертовне служіння людям і допомогу, яку вони надають тим, хто страждає.
  • Ми заохочуємо владу держави зайняти активну позицію і закликати націю до загального посту і молитви до Бога за припинення пандемії і за краще життя у Божій благодаті.

КУРС писав: “Немає жодних релігійних упереджень до вакцинації”, — митрополит Володимир Війтишин

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: