fbpx

Ексберкутівець з Прикарпаття Василь Віконський очолить поліцію Львівщини

Суспільство 13:27, 04.09, 2019

Сьогодні голова Нацполіції України Сергій Князєв представить нового начальника ГУ Нацполіції Львівщини.

Цю посаду обійме 38-річний Василь Віконський, який раніше був заступником начальника ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області, а після того очолював поліцію у Хмельницькій області.

ЗМІ повідомляють, що група представників різних громадських угруповань анонсувала акцію протесту біля будівлі ГУ Нацполіції Львівщини у зв’язку із призначенням на посаду керівника поліції Львівщини «колишнього беркутівця».

Зазначимо, Василь Віконський свого часу рухався посадами на Прикарпатті при Миколі Семенишину, який тоді очолював УМВС Івано-Франківської області.

Пропрацював у силовому блоці 14 років: з 15 березня 2003 року був призначений працівником міліції роти особливого призначення “Беркут”. У спецпідрозділі “Беркут” працював на різних посадах – від старшого сержанта аж до капітана. З березня 2014 року став заступником командира роти у “Беркуті”.

Згодом очолив роту міліції особливого призначення.

31 грудня 2014 року Василь Віконський обіймав посаду заступника начальника УМВС з громадської безпеки. З листопада 2015 року – заступник начальника ГУ НП в Івано-Франківській області.

Під час переатестації, в процесі реформи міліції у поліцію, атестаційна комісія визнала, що Василь Віконський “підлягає звільненню” із правоохоронних органів за невідповідність займаній посаді.

Однак через суд Віконський повернувся на роботу в оновленій поліції. На початку листопада минулого року суд виніс постанову, в якій скасував рішення Центральної атестаційної комісії, таким чином залишивши Віконського на займаній посаді.

Згодом неодноразово бував у відрядженнях у зоні проведення АТО.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: