fbpx

Ваучер на 26 840 грн: в обласній службі зайнятості пояснили, як отримати новий фах

Суспільство 15:44, 21.04, 2023

18 квітня цього року в Коломийській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості охочі отримати ваучер уклали договір з Коршівським професійним аграрним ліцеєм, в якому вони пройдуть перепідготовку за професією «кухар».

19 жителів Коломийщини вже скористалися можливістю отримати ваучер та пройти навчання.

В обласній службі зайнятості пояснили: якщо ви бажаєте пройти перепідготовку за будь-якою з 70-ти професій та спеціальностей, зокрема у сфері ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування, звертайтеся до служби зайнятості для отримання ваучера, який підвищить вашу конкурентоспроможність на ринку праці та допоможе працевлаштуватися на омріяну роботу.

Ваучер – це документ, який видається службою зайнятості особам, які не перебувають на обліку як безробітні, та відповідають певним вимогам. За його допомогою люди можуть опанувати нові навички та професії. При цьому можна самостійно обирати заклад освіти, в якому бажаєте навчатися.

Такий документ видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей. Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму (на сьогодні це – 26 840 грн).

На підставі ваучера здійснюється перепідготовка за робітничою професією; підготовка за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; підготовка на наступному рівні освіти; спеціалізація та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями.

Для отримання інформації про процедуру отримання ваучера слід звернутися за консультацією до будь-якого структурного підрозділу Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: