fbpx

"Вавилонська бібліотека" оголосила передзамовлення на книжку оповідань Хуліо Кортасара

Суспільство 20:49, 23.06, 2022

Франківське видавництво, що спеціалізується на перекладній літературі, оголосило передзамовлення на свою першу цьогорічну книжку – «Восьмигранник» Хуліо Кортасара.

Нагадаємо, “Вавилонська бібліотека” анонсувала книжку Хуліо Кортасара – це його перша збірка оповідань.⠀

Вісім оповідань «Восьмигранника» — камерні та особисті. Але водночас соціальні й політичні. Кортасар змішує в них кохання, сон, пристрасть, смерть, стосунки між чоловіком та жінкою, часто стираючи межу між буденним та ірреальним. Ці історії виступають сторонами цілісної фігури, спільно становлячи її зміст: так герой, який оповідає про свою власну смерть в «Ліліана плаче», має свій протилежний бік в оповіданні «Фази Северо». Кожен сюжет у цій книжці знаходить альтернативні продовження та відлуння, розповідають про книжку у видавництві.⠀

Для замовлення слід перейти за посиланням.

“Я вперше прочитав оповідання Кортасара у 23. Пригадую як з кожною новою сторінкою його книжки я думав: невже література здатна і на таке?! Саме Кортасар допоміг мені відчути досконалість форми оповідання. А тепер у «Вавилонській бібліотеці» виходить його «Восьмигранник». Для мене це особливо ніжно — попрацювати з ним на такій близькій дистанції. Впритул. І мені подобається якою вдалася ця книжка.

Я запрошую вас завітати до герметичного і багатогранного Кортасарового світу. Запрошую дивуватися і повторювати про себе, як і я колись: невже література здатна і на таке?! Бо здатна. «Восьмигранник» цьому у доказ”, – поділився головний редактор та артдиректор видавництва Роман Малиновський.

Протягом 35 днів ціна книжки — 230 грн. Пізніше — 280 грн. Передзамовлення триватиме до 28 липня.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: