fbpx

Від сьогодні підлітки мають право на вакцинальну тисячу

Суспільство 11:05, 07.02, 2022

Від 7 лютого чинна постанова Кабміну, яка поширила дію державної програми е-Підтримка на підлітків віком від 14 років, вакцинованих проти COVID-19.

Відповідний документ оприлюднили на сайті уряду. Він вносить зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 1272 від 9 грудня 2021 року.

“Пункт 2 після слів “облікової картки платника податків”, доповнити словами і цифрами “або віком від 14 років, який має паспорт громадянина України та/або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, оформлені засобами Єдиного державного демографічного реєстру, та якому присвоєно реєстраційний номер облікової картки платника податків”, — зазначається у тексті постанови.

Відтак українці віком 14-17 років відтепер також зможуть отримати тисячу гривень у безготівковій формі для придбання послуг у сфері культури, фізичної культури та спорту, освіти, друкованих засобів масової інформації, товарів спортивного призначення, шкільного приладдя та канцелярських виробів.

Раніше президент заявляв, що програму розширять і для літніх людей – вони матимуть можливість використання коштів на оплату комунальних послуг.

Також за бустерну дозу нараховуватимуть додаткові 500 гривень.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: