fbpx

Виготовлення фірмових бланків у друкарні “Хамелеон К”

Суспільство 19:41, 17.07, 2023

Корпоративна поліграфія користується попитом. Адже друкована продукція, оформлена у фірмових кольорах та символіці, демонструє увагу до клієнтів. Така документація викликає довіру, а також суттєво спрощує робочий процес співробітників компанії. Київська друкарня «Хамелеон К» пропонує якісне та швидке виготовлення різних видів поліграфії, зокрема й фірмові бланки. Яке їхнє практичне призначення та переваги?

Імідж компанії

Бланки із фірмовою айдентикою є важливим елементом корпоративного стилю. Така поліграфія використовується для оформлення офіційних документів, службових записок, внутрішнього листування чи розроблення комерційних пропозицій, рахунків та інших друкованих матеріалів для ефективної комунікації.

Переваги фірмових бланків:

  • Професійний вигляд. Така поліграфія забезпечує презентабельний вигляд документації. Це посилює довіру до компанії.
  • Брендова ідентичність. Бланки містять лого компанії, фірмову палітру кольорів, слогани та інші елементи, що відображають символіку бренду.
  • Професійне спілкування. Використання фірмових бланків підвищує впевненість у надійності компанії. Брендована поліграфія створює враження професіоналізму та досвіду на ринку.
  • Реклама та маркетинг. Бланки дозволяють розмістити контактну інформацію, акційні пропозиції, додаткову інформацію про продукти або послуги, що може привернути увагу та зацікавити отримувачів.
  • Спрощення комунікації. Використання бланків суттєво оптимізує робочий процес, адже поліграфія містить готові шаблони із заповненими даними.

Що врахувати при розробленні дизайну

Дизайн фірмових бланків повинен відображати брендову ідентичність. Обов’язково використовуються такі базові елементи, як логотип та слоган. Якщо йдеться про заповнення договорів, то бланки повинні містити контактні дані, банківські реквізити. Для бланків-заяв слід передбачити шапку для заповнення, місця для підписів, дати.

Ще одна важлива вимога – простота і читабельність. Використовуйте в макеті зрозумілі шрифти, розміщуйте текст послідовно та зручно для читача. Враховуйте правила типографіки та забезпечте достатній контраст між текстом і фоном. Розмістіть заголовки, підзаголовки та розділи таким чином, щоб було зручно швидко знаходити необхідну інформацію. У бланках активно використовують шрифти різних розмірів і типів. Це також спрощує процес пошуку потрібної інформації в документах.

Розгляньте можливість включення унікальних елементів в дизайн фірмових бланків, що відображають сферу діяльності компанії або її цінності. Наприклад, використання фотографій, ілюстрацій або графічних елементів, які пов’язані зі специфікою вашої компанії.

Оберіть якісний папір, який підходить для фірмових бланків. Врахуйте такі критерії, як приємна на дотик текстура, щільність та колір паперу. Для укладання важливих договорів чи комерційних угод часто використовують методи післядрукарської обробки: тиснення, біговка, нумерація сторінок. Якщо у вас немає можливості самостійно створити дизайн бланків, то в типографії можна замовити послугу розроблення макету «з нуля».

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: