fbpx

Військово-тактичне спорядження: імпорт чи українське?

Суспільство 15:13, 29.01, 2024

Зараз багато військторгів, окрім спорядження відомих західних брендів, продають і сучасні українські аналоги, які за якістю не поступаються світовим лідерам у галузі. Серед них є і зимова військова форма Ukrarmor, і тактичне взуття та аксесуари інших виробників. Хоч попит на українське стрімко росте, та для багатьох досі актуальною залишається дилема: що краще вибрати – імпорт чи амуніцію власного виробництва?

військова форма Ukrarmor

Плюси та мінуси амуніції різних виробників

Якщо говорити про військово-тактичне спорядження й одяг таких всесвітньовідомих гігантів, як 5.11, Snugpak чи Helikon Tex, то переваг у їхньої продукції справді чимало. Високу якість тактичного вбрання та амуніції на практиці перевірили вже тисячі військовослужбовців у різних країнах світу. Проте навіть у такого спорядження є недоліки: висока ціна, недоступність деяких видів продукції в Україні.

Що стосується українських розробок, то за останній рік якість військового спорядження суттєво покращилася, тож може гідно конкурувати з західними аналогами. Наприклад, українська компанія ukrarmor виготовляє бронежилети, бронеплити, напашники та шоломи за міжнародними стандартами. Як матеріал для засобів захисту використовує балістичну сталь Armox Advance і кераміку – ті ж самі матеріали, що й західні компанії, які забезпечують амуніцією війська НАТО.

Якщо говорити про інші типові плюси військово-тактичного спорядження від українського виробника, то це:

  • доступність – усі групи товарів без труднощів вдасться купити навіть онлайн;
  • швидка доставка по Україні (зазвичай до 3 днів);
  • тактичне вбрання та взуття адаптовані під потреби українських військових (наші кліматичні умови, рельєф);

Асортимент компаній з України стрімко зростає. Наразі всі базові речі, необхідні військовослужбовцям, у вітчизняних виробників є.

Що вибрати – імпорт чи власну продукцію?

Що краще – амуніція власного виробництва чи імпортна, кожному вирішувати на власний розсуд. Проте заради справедливості варто сказати, що наразі більшість військовослужбовців воліє поєднувати тактичне вбрання і засоби захисту українських і зарубіжних виробників, вибираючи з кожної категорії найкраще для себе. Тим паче, що, коли амуніція виготовляється за міжнародним стандартом, всі елементи сумісні між собою, незалежно від того, виробляв їх український ukrarmor чи американський 5.11.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: