fbpx

Волонтерка Дана Ярова та мер Франківська Руслан Марцінків підписали Меморандум про співпрацю

Суспільство 19:15, 18.05, 2023

Голова ГО «Мрія дітей України» Дана Ярова та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків 18 травня підписали Меморандум про співпрацю з метою координації зусиль у всебічній підтримці родин загиблих захисників.

Меморандум передбачає співпрацю між виконкомом Івано-Франківської міської ради та ГО «Мрія дітей України» щодо допомоги родинам загиблих, безвісти зниклих та військовополонених.

«Місія ГО «Мрія дітей України» – це донесення думки до всього суспільства та до держави в цілому, центральної влади і органів місцевого самоврядування, що виростити цих дітей – це наш спільний обов’язок, – зазначила Дана Ярова. – Я також вдячна органам місцевого самоврядування за те, що вони йдуть на співпрацю та координуються з нами. Я дійсно вважаю, що в такій синергії ми зможемо вирішити більше проблем і бути тим плечем, на яке обіпруться діти і родини наших захисників».

Вона додала, що у співпраці з органами місцевого самоврядування ГО «Мрія дітей України» зможе охопити значно більшу кількість сімей, які потребують  допомоги.

Волонтерка Дана Ярова та мер Франківська Руслан Марцінків підписали Меморандум про співпрацю 1

Міський голова Руслан Марцінків констатував, що Івано-Франківська громада щодня втрачає на війні захисників та подякував ГО «Мрія дітей України» за підтримку їхніх родин.

 «Громадська організація ГО «Мрія дітей України» займається родинами наших героїв, тому прийняли рішення підписати такий Меморандум. Що буде більше допомоги – то краще. Сьогодні в Івано-Франківську є 278 родин загиблих героїв. Але членів родин набагато більше. Тому що це і мама, і тато, і діти, і дідусь, і бабуся. Тому, користуючись нагодою, дякую, що є такі організації, які хочуть допомагати родинам перетерпіти цей біль через різноманітні проєкти», – сказав Руслан Марцінків.

ГО «Мрія дітей України» допомагає родинам загиблих воїнів. Завдяки небайдужим українцям та підтримці з усього світу надає юридичну, гуманітарну та психологічну підтримку. Під опікою організації понад тисяча сімей українських героїв, які присвятили своє життя захисту Батьківщини.

За словами Дани Ярової, дослідження громадської організації показали наступні потреби родин: 30% – це запит на психологічну підтримку, 30% – це допомога в навчанні дітей та залученні їх до  спортивного розвитку, 30% – це гуманітарна допомога.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: