fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Встановлення металопластикових дверей у приватному будинку: огляд переваг та недоліків популярної конструкції від спеціалістів «Брама маркет Івано-Франківськ»

Встановлення металопластикових дверей у приватному будинку: огляд переваг та недоліків популярної конструкції від спеціалістів «Брама маркет Івано-Франківськ»

Стиль життя 14:44, 23.11, 2020

До вхідних конструкцій висувається ряд вимог, зокрема щодо енергоефективності, надійності та естетичності. Крім того, зовнішні вуличні двері мають відповідати параметрам отвору (а він у більшості випадків нестандартний).

Одним з варіантів для оформлення входу є встановлення металопластикових моделей. Бездоганну роботу конструкції забезпечують спеціальні комплекти фурнітури та петлі, розраховані на часте відкривання. Стулки вхідної системи можуть бути повністю заповненими склопакетами різної товщини та виду або частково з непрозорою нижньою частиною.

Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» пояснюють, наскільки актуальне встановлення металопластикових дверей у приватному будинку. Вони також порівняли їх із більш популярними рішеннями.

Які особливості мають металопластикові вхідні двері у приватний будинок?

Це рішення вважається одним з найбільш зручних та цікавих варіантів, оскільки матеріал дозволяє створювати конструкції під будь-який архітектурний стиль та з різною кількістю секцій.

Металопластикові вхідні двері піддаються великому експлуатаційному навантаженню. Отже, вирішальну роль відіграють матеріал та особливості збірки конструкції. Вона складається з таких елементів як коробка, полотно, лиштва, обв’язка, ущільнювачі, фурнітура та інших деталей. Використання пластику як основного елемента значно розширює різноманітність дизайнерських рішень.

Зовнішні системи можуть оснащуватися механізмами безпеки та різноманітною електронікою. Поверхню за бажанням ламінують під натуральне дерево. Пластик простий у догляді, не деформується від впливом зовнішніх факторів, дешевший за інші матеріали. Металевий каркас та фурнітура допомагають конструкції витримувати навантаження та забезпечують великий експлуатаційний ресурс. Крім того, такі моделі зламостійкі, оскільки містять у профілі стулок та коробки сталеві вкладиші замкнутого перетину.

сучасні двері для дому - якісні вуличні конструкції - гарантія

Які мінуси мають металопластикові вхідні сучасні двері у будинок?

Незважаючи на велику кількість переваг, зовнішні конструкції цього типу використовуються частіше за все в офісних будівлях, котеджах, виробничих приміщеннях. Їх рідко встановлюють на вхід до жилого простору, оскільки металопластикові двері з часом можуть провисати у процесі експлуатації. Крім того, на них не можна встановити будь-які види запірних систем та різноманітної фурнітури, як на традиційні конструкції.

Також, якщо порівнювати пластикову та металеву системи, друга є більш зламостійкою. Такі зовнішні конструкції мають лаконічні форми та кольори.

Коли варто встановити алюмінієві двері з терморозривом?

Металеві зовнішні конструкції найчастіше використовуються для оформлення входу у приватний будинок. Вони характеризуються величезною кількістю дизайнів та способів оформлення. Наприклад, одним з актуальних елементів є скління з різними характеристиками.

вуличні вхідні двері з терморозивом - монтаж - гарантія

Терморозрив допомагає значно підвищити рівень енергоефективності вхідної системи, оскільки він виступає бар’єром між двома кліматами: внутрішнім та зовнішнім. Також додатковим декором, що доповнює дизайн моделі, виступає фірмова фурнітура. Металеві системи виконуються на замовлення, що дозволяє отримати оптимальну за всіма параметрами систему.

Наприклад, польський виробник Wisniowski випускає декілька стильних лінійок з готовими дизайнами, але надає можливість клієнтам створювати власне оформлення. Для цього доступні різноманітні кольори, металевий декор, накладки, плівки на поверхню. Крім того, моделі CREO: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-dveri-vhidni можна додатково оснастити фірмовими опціями. Наприклад, брендовою інтелектуальною системою контролю доступу, яка дозволяє керувати стулкою віддалено з мобільного пристрою. Для цього треба тільки встановити фірмовий додаток та налаштувати його.

виробництво дверей для заміського будинку - замовити замір (1)

Де замовити зовнішні двері для будинку з монтажем у Івано-Франківську?

Незважаючи на обраний тип конструкції, спеціалісти попередньо проводять заміри отвору. Це дозволяє створити унікальну зовнішню систему, що відповідатиме конкретним потребам.

«БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» пропонує виконання проєктів будь-якої складності. Клієнти можуть замовити конструкцію з нестандартними параметрами або розмірами з каталогу + бокові чи верхні фрамуги. Отримати знижку на всі категорії товару можна під час оформлення покупки у шоу-румі.

Виставковий офіс розташований на вул. Височана, 16В.

Телефонуйте:

  • +380673488399,
  • +380501604611

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: