fbpx

Види надувних ліжок

Суспільство 14:05, 12.11, 2021

Щойно з’явившись, надувні ліжка швидко очолили список трендів. Зараз практично не залишилося людей, для яких такий виріб — закрита книга. Це зумовлено широкою функціональністю за невисокою вартістю. А головне, надувні ліжка підходять для повноцінного сну та дозволяють досягти гарного рівня комфорту під час відпочинку. На тлі цього виробники таких меблів суттєво розширили лінійку цього товару.

Види надувних ліжок 1

Які бувають надувні ліжка?

Надувні ліжка бувають чотирьох видів – залежно від місткості та габаритів виробу. Класифікація запозичена у каркасних колег.

Односпальні

Такі моделі добре підходять для дітей чи невисоких дорослих людей. Розмірна сітка коливається в межах 60-90 см. Для повноцінного сну таке ліжко зрідка використовують, але як додаткове спальне місце або зону для відпочинку — часто. Основна перевага – невеликі габарити та високий ступінь комфорту.

Полуторні

Ці ліжка трохи більші за односпальні, тому добре підходять для однієї дорослої людини або двох дітей. Розмірна сітка коливається в межах 100-120 см. У повсякденному житті вони здобули високий попит як додаткове місце для відпочинку та сну. Але і в щоденому використанні теж проявляють себе на високому рівні.

Двоспальні

Серед лідерів виявилися ці моделі, які в середньому сягають 130-170 см. Цього достатньо, щоб з комфортом розмістити двох дорослих людей. Для щоденного сну такі моделі підходять з низки причин:

  • мають багато місця;
  • сконструйовано з урахуванням анатомічних особливостей тіла людини;
  • конструкція дозволяє забезпечити високий рівень сну;
  • вантажопідйомність вища за «колег» за класом.

Виробники двоспальних надувних ліжок стверджують, що їхня продукція створена для того, щоб повністю замінити каркасний аналог. У реаліях для багатьох людей такий виріб стає порятунком через можливість регулювання ступеня жорсткості.

«Кінг-сайз»

Такі моделі у продаж надходять лише більших розмірів, з мінімальними габаритами 190х190. Вони ідеально підходять для високих людей чи тих, хто любить мати багато місця під час відпочинку. А якщо використовувати таке ліжко як додаткове спальне місце — можна відразу розташувати кілька дорослих людей.

Хай яку модель надувного ліжка ви б обрали – вона повністю виправдає ваші очікування. Зручність в експлуатації, високий рівень комфорту, функціональність, невибагливість у зберіганні – все це приємно здивує вас вже з самого початку користування цими виробами..

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: