fbpx

Викладачі ІФНТУНГ переймали досвід Сілезького університету

Суспільство 17:00, 16.02, 2023

Упродовж першої декади лютого у польському місті Глівіце відбулось навчання в рамках програми мобільності викладачів International Interdisciplinary Winter School-2023 “Smart Public Space in Prosument Energy Transition”. Серед учасників програми були викладачі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Сілезький технологічний університет у місті Глівіце прийняв 30 учасників з 10 країн – України, Литви, Естонії, Угорщини, Румунії, Чехії, Італії, Йорданії, Єгипту та Іраку. До програми долучились й викладачі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу: завідувач кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки Петро Курляк та доценти кафедри Ярослав БацалаНадія Габльовська та Уляна Николин (Інститут архітектури, будівництва та енергетики).

Інтенсивна  програма навчання поєднувала лекції та лабораторні роботи, які проводили професори з Сілезького технологічного університету, та індустріальні візити на підприємство «Nexteer Automotive» в місті Тихи, Польща (компанія, що займається технологіями керування рухом, має інноваційний портфель продуктів і технологій, який включає електричні та гідравлічні системи рульового керування, системи трансмісії, eDrive та програмні рішення), а також спортивний комплекс Арена Глівіце, де слухачі мали можливість ознайомитися із встановленими системами електропостачання, освітлення, вентиляції, керування та пожежогасіння.

Матеріали лекцій будуть використані викладачами ІФНТУНГ для навчання студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електротехнології» для виконання науково-дослідницьких робіт та дисциплін «Електртехнічні матеріали», «Проектування електропостачальних систем», «Електрообладнання сонячних електростанцій» та «Комп`ютерне моделювання та симулювання електротехнічних комплексів», інформує пресслужба вишу.

Викладачі ІФНТУНГ переймали досвід Сілезького університету 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

11
1
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: