fbpx

Work and Travel в Івано-Франківську

Суспільство 14:15, 20.11, 2020

Ви будете працювати в США з роботодавцями та колегами, які будуть раді вітати Вас за програмою Work and Travel в Івано-Франківську в своїй організації і співтоваристві в цілому. Це прекрасна можливість краще зрозуміти життя і культуру Америки і перенести свої нові навички та особистий досвід в свою країну. Літні програми Work and Travel тривають до чотирьох місяців з можливістю поїздки до одного місяця після закінчення вашої роботи, в залежності від вашого університетського розкладу.

Work and Travel в Івано-Франківську 1

Оформлення програми Work and Travel в Івано-Франківську ТУТ.

Влітку в Сполучених Штатах ви можете працювати…

 • На пляжі.
 • В атракціонах або аквапарках.
 • В готелях.
 • На гірськолижному курорті.
 • У ресторані.
 • У сфері роздрібної торгівлі.

Це всього лише кілька прикладів можливостей працевлаштування в Штатах! FLeaders в Івано-Франківську порівняє Ваші навички та інтереси з роботою в одного з наших партнерів-роботодавців. Ми будемо спонсором програми Work and Travel в Івано-Франківську і надамо підтримку до і під час перебування в Америці.

Створюйте незабутні спогади з Work and Travel!

FLeaders належить і управляється досвідченими колишніми учасниками Work and Travel і професіоналами в сфері гостинності. Ми надаємо можливості для студентів по всій Україні з 2000 року. Наше бачення полягає в тому, щоб літня робота в США була більш доступна студентам в Івано-Франківську, орієнтованим на місію, пропонуючи високоякісні та професійні послуги.

Оформлення студентів за програмою Work and Travel в Івано-Франківську здійснюється через офіс в Києві, яким керує Щербань Ігор Олександрович. Він має більш ніж 20-річний досвід роботи з програмою Work and Travel USA, подорожей і гостинності в Сполучених Штатах. І ми також маємо партнера по Work and Travel в Івано-Франківську, в офісі якого ви отримаєте консультацію і реєстрацію.

Що подивитися в Штатах під час Work and Travel

 • Спортивні події
 • Музеї
 • Історичні місця
 • Океани, озера і річки
 • Національні/державні/місцеві парки і зони відпочинку
 • Великі міста/довколишні міста
 • Фестивалі та Концерти
 • Аквапарки

До прибуття

Учасники з Івано-Франківська самі організовують транспорт в США і назад, а також до місця їх проживання/призначення. Інформацію про пропозиції на авіаквитки можна отримати у нашого партнера. Або можна скористатися нашою допомогою.

Прибуття

Якщо у роботодавця немає трансферу, Ви можете організувати громадський транспорт від/до аеропорту до місця призначення. Попросіть нас або нашого партнера по Work and Travel в Івано-Франківську допомогти у виборі варіантів громадського транспорту.

Рух по США

Намагайтеся жити поруч з місцем роботи. Прогулянки і катання на велосипеді дозволяють краще пізнати свій район і місто. Ви збережете фізичну активність і заощадите на транспортних витратах. Для більш тривалих поїздок спробуйте громадський транспорт у вашому районі або служби спільного використання, такі як Uber і Lyft. Місцеві служби таксі пропонують прямі послуги. Зверніться до нашого партнера по Work and Travel в Івано-Франківську для отримання додаткової інформації.

Чи можу я отримати другу роботу в США

Якщо є можливість влаштуватися на другу роботу по Work and Travel, зв’яжіться з офісом Fleaders в Івано-Франківську, і ми розглянемо процес і зв’яжемося з вашим новим роботодавцем. Ви ПОВИННІ зробити це ДО того, як погодитеся і почнете працювати на вашого другого роботодавця.

Що необхідно для цього зробити?

У процесі ви почуєте кілька термінів для різних форм і т. д. Ось наша WorkandTravel-ipedia для цих форм:

Літня робоча J-1: ця віза в Америку є державною програмою, яка дозволяє кваліфікованим студентам денного відділення з Івано-Франківська ділитися своєю культурою та ідеями по Work and Travel з жителями Сполучених Штатів. Літня робоча й студенська віза призначена студентам в Івано-Франківську, допущених до участі в програмах обміну гостями на базі роботи і навчання. Ця програма здійснюється Державним департаментом.

Форма DS-2019: ця форма може бути видана тільки спонсором візи, призначеним американським Державним департаментом. Наш партнер в Америці – один з них. Він засвідчує, що ви маєте право брати участь в програмі культурного обміну, і є важливою частиною процесу подачі заявки. По суті, це свідчення того, що у вас є добросовісне пропозиція про роботу в Штатах. Він знадобиться вам для зустрічі в посольстві і при в’їзді в Штати. Бережіть його, як паспорт.

Квитанція SEVIS: (або квитанція SEVIS I-901): SEVIS означає «Інформаційна система для відвідувачів з обміну студентами». Це система, за допомогою якої Державний департамент США відстежує вашу участь у програмі. Ця форма знадобиться вам, коли ви приїдете в посольство на співбесіду.

Яка паперова робота потрібна роботодавцю?

Соціальне забезпечення: Уряд в Штатах вимагає, щоб всі співробітники подавали заявку на отримання номера соціального страхування. Роботодавець допоможе зробити це після прибуття, однак ви ПОВИННІ підтвердити своє прибуття через свій профіль, перш ніж подавати заяву. Після цього потрібно буде відвідати місцевий офіс соціального забезпечення.

Ви повинні отримати картку соціального забезпечення. Якщо вона вже є, то вона ваша на все життя.

Форма I-9: Всі працівники – як іноземні, так і місцеві – повинні заповнити цю форму для кожного роботодавця. Це проста форма, і вам знадобиться ваш паспорт (включаючи візу J-1) і DS-2019. Американський роботодавець допоможе вам у цьому.

Форма I-94: це запис про прибуття та відбуття. Коли ви звикнете, це хороша ідея – роздрукувати і тримати при собі. Ви не можете роздрукувати його, поки не прилетите по Work and Travel з Івано-Франківська.

W-4: Ця форма призначена для податкових цілей. Ваш роботодавець може утримувати невелику суму податків з вашої зарплати. Ви маєте право вимагати повернення частини цієї суми, тому що ви не є резидентом США. FLeaders співпрацює з компаніями в США, щоб спростити повернення податків.

Соціальні мережі і ваша присутність в мережі

Коли справа доходить до соціальних мереж і американської культури, вам потрібно знати кілька речей.

Роботодавці відкликали пропозиції про роботу учасникам ще до того, як вони приїхали в Штати по Work and Travel з Івано-Франківська, через те, що вони знайшли в соціальних мережах. Пам’ятайте, як ви показуєте себе. Ви збираєтеся в Америку працювати професійно, і ваша публічна сторінка повинна відображати це. Ми настійно рекомендуємо вам зробити всі свої соціальні мережі приватними. Пам’ятайте, що навіть те, що хтось відзначає вас відміткою або фотографіями, які хтось публікує з вами, може вплинути на чиєсь враження про вас. Як правило, подумайте: «Чи хотіла б я, щоб мої батьки або бабуся і дідусь побачили це?».

У кожного роботодавця буде свій набір правил щодо соціальних мереж, коли Ви прилетите в США по Work and Travel з Івано-Франківська.

Для оформлення переходьте до нас на сайт!

Work and Travel в Івано-Франківську

Компанія FLeaders – 20 років досвіду роботи в Україні

Директор FLeaders Щербань Ігор Олександрович

Надійно, безпечно і якісно!

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: