fbpx

Як безпечно орендувати квартиру в Івано-Франківську

Суспільство 17:16, 26.04, 2021

Кожен, хто намагався зняти квартиру, знає, що на цьому шляху його може спіткати безліч проблем і труднощів. Серед них люди найчастіше стикаються з наступними:

  • Пошук квартир в оренду в Івано-Франківську, займає багато часу і ресурсів. Здавалось би, немає нічого простіше сьогодні – основне доступ до інтернету і можна, не гаючи часу, зайнятись пошуком. Але і тут є своі «підводні камені».
    Найчастіше доводиться зустрічатись з неактуальною інформацією, з так званими «рекламними» квартирами, коли ви телефонуєте, а вам кажуть що вона здана, але є точно така сама, лиш трішки дорожче. І коли розібратись з тією кількістю пропозицій, виявляється, що з умовних 100 пропозицій, актуальні на даний момент лиш декілька варіантів, які не завжди підходять під ваші критерії.
  • Шахраї. Нема жодних гарантій, що квартира яка здається в оренду справді існує. Чи так званий власник квартири, справді бажає знайти орендарів, чи володіє цим житлом, чи пропозиція від добросовісного рієлтора, чи це фото перед очима зроблене на квартирі, куди запрошують на огляд. Гарантій нема, лише витрачений час та часто грощі.
  • Час. Буває складно викроїти годину для огляду квартири. А відпроситися у начальника/свекрухи і прийти на квартиру, яка зовсім не відповідає очікуванням, – марна втрата часу. Особливо коли інший варіант – у протилежному кінці міста. А тим паче, коли зняти квартиру (читай -заселитися) треба ще на вчора.
  • Коронавірус. В умовах карантину для власного здоров’я та безпеки близьких слід загалом уникати зайвих контактів та тримати дистанцію. Тому такі часті зустрічі і метушня містом, постійні перегляди квартир не тільки втомлюють, а й несуть небезпеку.

Як бачимо, проблем багато. Але тепер всі вони – у минулому! Адже для вирішення цих труднощів, з урахуванням всіх потреб та особливих умов, компанія, яка вже 15 років на ринку, запустила сервіс – orenda.if.ua.

безпечна оренда квартири Івано-Франківськ

Завдяки напрацьованому досвіду у сфері нерухомості, нам є що Вам запропонувати:

  • це единий ресурс: тепер пропозиції квартир зібрано на одній площадці, без дублів, без переходів на іншу сторінку та безлічі відкритих вікон. Ваш пошук стане цілеспрямованим;
  • актуальність та безпека: тут тільки перевірені квартири, реальні власники та достовірна інформація щодо пропозицій. Ви зможете обрати саме те, що Вам потрібно. Для Вашої безпеки укладаємо договір, щоб убезпечити Вас від непередбачуваних ситуацій;
  • мобільність та комфорт: ми самі робимо професійну фото- і відеозйомку, щоби показати Вам квартиру так, наче Ви там побували і побачили все на власні очі. Так Ваші очікування відповідатимуть дійсності і Ви оберете саме ту квартиру, що Вам найбільше сподобалась та відповідає всім вимогам. І не доведеться їхати зайвий раз. Тільки на новосілля.
  • гарантійний лист: трапляється різне, форс-мажори теж. Тому у випадку екстреного переселення, ми даємо гарантію на безкоштовну послугу, тому що нам важливо, щоб Ви почувалися як у дома – комфортно та безпечно. Вже більше сотні людей скористалося нашим новим сервісом і знайшли свій дім!

Тепер всі квартири в Івано-Франківську зібрано на нашому сайті, де актуальні пропозиції та покази “з дому”, зручні інструменти пошуку та персональні менеджери.

Заходьте на orenda.if.ua. Твій дім, там де ти!

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: