fbpx

Як можна легально влаштуватися на хорошу роботу в Польщі?

Суспільство 13:08, 09.11, 2021

Як можна легально влаштуватися на хорошу роботу в Польщі? 1

Якщо є бажання заробити більше і ви хочете накопичити більше грошей на навчання, квартиру або машину, тоді робота за кордоном – саме той варіант, який вам зараз оптимально підійде. На жаль, більшість вітчизняних роботодавців не можуть дозволити собі платити зарплату на рівні із європейськими компаніями. Саме тому багато наших співвітчизників їдуть на роботу у Варшаву та інші польські міста. Чому саме Польща? Відповідь досить проста: тут можна влаштуватися офіційно, немає специфічних вимог, неважко вивчити мову, а список вакансій – дуже широкий. Та й зарплата цілком пристойна.

Для того щоб знайти роботу в Польщі і влаштуватися без будь-яких ризиків, вам потрібно буде відкрити робочу візу. Можна спробувати влаштуватися й за біометричним паспортом, без візи, але лише на 3 місяці, тому такий варіант підходить не для всіх.

Отримати робочу візу може кожен, хто збере необхідний пакет документів. А зараз ми детальніше зупинимося на процесі працевлаштування, адже для багатьох українців незрозуміло, як можна влаштуватися за контрактом і до кого для цього краще звернутися.

Пошук роботи в Польщі – все просто!

Перше, що потрібно зробити, – звернутися до кадрової агенції, яка має ліцензію. Почитайте відгуки про агенції, запитайте у своїх знайомих, які вже мали досвід працевлаштування в Польщі. Так вам легше буде обрати хорошу кадрову агенцію і не ризикувати, а робота в Польщі https://visa-pro.com.ua/job/ принесе непоганий заробіток.

В агентстві вам потрібно буде розповісти:

  • що ви вмієте та які послуги можете запропонувати роботодавцю;
  • наскільки добре ви володієте польською мовою;
  • на яку посаду ви претендуєте;
  • яку зарплату хочете отримувати;
  • який у вас досвід роботи (якщо є).

Все інше – це робота співробітників кадрової агенції. Вони моніторять запити від роботодавців та підшукують вакансію, яка вас влаштує. Далі ви підписуєте трудовий договір (контракт) та подаєте документи на робочу візу. Це обов’язковий аспект, якщо ви хочете влаштуватися легально. Це вигідно для всіх, адже тоді не ризикує ні роботодавець, ні ви.

Які працівники потрібні у Польщі? Найактуальніші вакансії на роботу в Польщі

Тепер подивимося, яких працівників набирають на легальну роботу в Польщі. Сюди можуть влаштуватися як кваліфіковані працівники (лікарі, інженери, IT-фахівці), так і люди без досвіду. Подивімося, які вакансії найбільш затребувані:

  • на будівництві: будівельники, арматурники, малярі, укладальники плитки, різноробочі;
  • збирачі врожаю у сільському господарстві;
  • працівники на заводи: швачки, сортувальники, фасувальники, пакувальники, прибиральники;
  • обслуговуючий персонал у готелі, кафе та ресторани: адміністративний персонал, кухарі та їхні помічники, офіціанти, покоївки, прибиральники, пекарі тощо.

Рівень зарплати буде залежати від вашої кваліфікації, рівня знання мови. Хоча на багато посад можна без проблем влаштуватися і без знання мови. Без проблем приймають і студентів, котрі хочуть підробити влітку. Можна влаштуватися працювати у Варшаві, Кракові, Любліні, Вроцлаві чи іншому великому місті. Варто почитати й відгуки про роботу в Польщі, щоб правильно обрати вакансію. Є один важливий нюанс – своєчасно отримати робочу візу, тому збирати документи для неї потрібно якомога раніше. У кадровому агентстві вам підкажуть усі нюанси отримання такої візи та допоможуть вирішити всі питання щодо працевлаштування.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: