fbpx

Як освоїти інтернет у зрілому віці?

Суспільство 11:14, 05.11, 2019

Існує думка, що людям у зрілому віці надзвичайно важко освоїти комп’ютер та інтернет. Але такі висновки помилкові. Сьогодні створено спеціальну програму вивчення комп’ютера для людей зрілого віку. Записавшись на такі комп’ютерні курси, слухачі починають освоювати найпростіші ноутбуки та планшети. Вони вчаться користуватися інтернетом та електронною поштою, реєструються у різних соцмережах.

Для чого людям у зрілому віці потрібен інтернет?

Як показує практика, інтернет сьогодні потрібен не лише для нормального розвитку молоді. Соцмережі значно спрощують життя усім людям незалежно від їхнього віку. Багато пенсіонерів мають рідних, які живуть в інших країнах. Раніше єдиним засобом зв’язку з такими родичами був телефон. Але такі дзвінки, як правило, дуже дорогі, та не кожен міг собі дозволити подібну розкіш. З появою інтернету така проблема зникла. Сьогодні можна вільно спілкуватись з ким завгодно за допомогою програми «Скайп», причому безкоштовно та без обмежень.

Як освоїти інтернет у зрілому віці? 1

За даними досліджень, в Україні сьогодні зареєстровано чверть інтернет-користувачів у віці 50-60 років. Дещо менше людей (15%) користуються соцмережами у віці за 65 років. Багато пенсіонерів сьогодні реєструються у мережі інтернет та знаходять там своїх старих друзів та однокласників. Інші роблять це для того, щоб знаходити там різні політичні новини та сайти.

Як люди пенсійного віку можуть освоїти комп’ютер?

Для того щоб не втратити своїх життєвих позицій в сучасному суспільстві, багато літніх людей сьогодні починають активно освоювати різну комп’ютерну техніку. Це стало доступно завдяки чудовій програмі «Зрозумілий інтернет», яку кілька років тому організував Владимир Дубинский. На таких заняттях людей зрілого віку навчають користуватися комп’ютерами та смартфонами.

На заняття приходять люди з різними потребами: одні хочуть навчитись спілкуватись з родичами, які живуть дуже далеко, інші бажають просто дивитись різні серіали за допомогою відповідних інтернет-ресурсів. Багато пенсіонерів цікавляться можливістю пошуку ліків в аптеках їхнього міста та можливістю записатися до лікаря в режимі онлайн. Усе це та багато інших можливостей відкриваються перед тими, хто наважився прийти на такі курси. У кожного, хто вирішив відвідати такі заняття, з’являється можливість зануритися у світ інтернету.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: