fbpx

Як розвивати підприємництво під час війни: у Франківську пройде бізнес-саміт

Економіка 09:17, 22.07, 2022

29 липня в Івано-Франківську у просторі інноваційного центру Промприлад.Реновація пройде бізнес-саміт Brave. 

Мета заходу — надати українським підприємцям необхідні інструменти та спільноту для розвитку бізнесу, його трансформації та розширення на нові ринки.

Протягом дня учасники зможуть відвідати лекції провідних українських підприємців, взяти участь у воркшопах та нетворкінгу. Серед лекторів і спікерів панельних дискусій: керівниця департаменту маркетингу для продавців Prom.ua Аліна Бокова, керівник із маркетингових досліджень «Нової пошти» Сергій Кравченко, радник директора державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Олексій Грушецький, засновниця Smakuli Руслана Римарська, засновник UADynamics Максим Музика.

Учасниками саміту можуть стати власники малого та середнього бізнесу, підприємці, члени їхньої команди, продакт і проджект-менеджери.

Програма передбачає три потоки: «експорт», «інновації» та «майбутнє». Потік «експорт» присвячений масштабуванню та виходу на нові ринки, потік «інновації» – створенню нових продуктів та послуг, а «майбутнє» – стратегії компанії і кризовому лідерству. 

Учасники можуть сформувати індивідуальний розклад, обравши окремі елементи з кожного потоку. 

«Від спільноти SBN ми регулярно отримували зворотний зв’язок про складність роботи в часи невизначеності та потребу в переформатуванні бізнес-процесів, але відсутність розуміння, як це реалізувати. Відповідно до запитів, які ми отримали, ми й сформували три потоки програми», — розповідає подієвий менеджер Промприлад.Реновація Іван Горовський.

Ціль саміту — надати українським підприємцям інструменти, спільноту і натхнення для розвитку бізнесу та його розширення на нові ринки. Після заходу учасники отримають чітке розуміння, як провести успішну трансформацію власного бізнесу, що необхідна для формування їхньої стійкості в нових кризових умовах. 

«Стійкість — одна з ключових засад глобальної конкурентності, і зараз українці вражають своєю стійкістю увесь світ. Інша наша важлива риса — це здатність об’єднуватися, бути спільнотою і взаємодіяти. На цьому заході учасники знайдуть підтримку однодумців і розуміння, як допомогти своєму бізнесу бути стійким і конкурентним у стані турбулентності та які в українських підприємців зараз є можливості для цього», — говорить керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Олеся Залуська.

Підтримка та розвиток власної справи під час війни потребує неабиякої сміливості, переконаний Горовський. Тому захід назвали Brave summit.

«На заході ми хочемо підсилити цю сміливість та надати трохи впевненості у роботі з невизначеністю. Хочемо, щоб кожен учасник форуму відчув себе супергероєм, який робить надзвичайно важливу справу», — наголошує він.

У межах саміту також передбачений спільний ланч, вечеря у форматі шведського столу та благодійний вечір. 

Вартість перших 50 квитків — 650 грн. Далі ціна квитка — 890 грн. 50% отриманих коштів ми спрямовуємо фонду Save Ukraine Now. Решта грошей підуть на покриття операційних витрат. Придбати квиток можна за посиланням

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: