fbpx

Як таксисту заробити від 40 тисяч грн в Івано-Франківську

Суспільство 12:37, 18.11, 2020

Bolt – популярний міжнародний сервіс, який зумів за рекордно короткі терміни завойувати український ринок пасажирських перевезень. Серед його переваг – бездоганна якість обслуговування, комфортні умови праці для водіїв та гідний заробіток, сума якого сягає до 2 тисяч гривень на день.

Чому таксисти в Івано-Франківську обирають «Болт»

Як таксисту заробити від 40 тисяч грн в Івано-Франківську 1

Компанія пропонує водіям співпрацю на дуже вигідних умовах. Ключовий момент – можливість самостійно формувати робочий графік. На сервісі немає строгих вимог щодо початку, завершення і тривалості зміни. Кожен партнер сам визначає зручний час для перевезення пасажирів, а також прийнятний рівень навантаження.

Робота водія в Івано-Франківську в https://bolt-ua.com/ivano-frankovsk має й інші плюси:

  • ефективна схема розподілу заявок. Система передає замовлення таксисту, який знаходиться в безпосередній близькості від клієнта. Це позбавляє партнера від зайвих витрат на бензин. Функція Back-to-Back дає можливість приймати замовлення до завершення поточної поїздки. Такий підхід сприяє максимально раціональному використанню робочого часу, що зводить до мінімуму простої і холостий пробіг;
  • система бонусів. Активні партнери можуть розраховувати на отримання премії. Вона нараховується за виконання певної кількості замовлень протягом місяця;
  • грамотна служба підтримки. Її співробітники на зв’язку цілодобово, тому вирішення робочих питань займає мінімум часу;
  • система преференцій. Партнерам “Болт” гарантовані пільгові умови обслуговування на сервісах і автомийках, які уклали партнерський договір з компанією;
  • можливість купувати бензин і комплектуючі зі знижкою.

Роботі в “Болт” можна відводити повний день або кілька годин на добу. Припустимо, сідати за кермо тільки у вихідні. Неповна зайнятість залишає достатньо часу для іншої діяльності.

Скільки можна заробити

Співпраця з “Болт” забезпечує доступ до потоку вигідних замовлень. Пасажири можуть розраховуватися за поїздки готівкою, яка залишається у таксиста. Якщо використовуються банківська карта або мобільний додаток, то отримання коштів можна відстежити в особистому кабінеті. Виплата зарплати проводиться раз на тиждень за мінусом комісії сервісу, яка становить всього 10%, що на порядок нижче, ніж у інших операторів таксі.

Активна робота протягом дня приносить водієві до 2 тисяч гривень доходу. Цю суму можна збільшити завдяки “піковим” коефіцієнтам. Це підвищені розцінки, що застосовуються для тарифікації поїздок в погану погоду і час пік.

Брендування дає можливість збільшити одержуваний дохід за рахунок надбавки до основної зарплати до 12 тисяч гривень на місяць. Бонуси отримують водії, які використовують рекламні банери і наклейки для популяризації бренду.

Ще один спосіб збільшення доходів – чайові від задоволених клієнтів. На ці суми комісія не нараховується.

Всього 5 хвилин часу

Як таксисту заробити від 40 тисяч грн в Івано-Франківську 2

Реєстрація в системі займає кілька хвилин. Її можна пройти на сайті компанії, заповнивши онлайн-анкету. Але здобувач повинен відповідати певним вимогам:

  1. Досягнення повноліття;
  2. Наявність прав міжнародного зразка;
  3. Відсутність судимості;
  4. Наявність автомобіля. Це може бути як власний, так і орендований транспортний засіб.

У будь-якому випадку машина повинна відповідати стандартам сервісу. Не допускаються до обслуговування пасажирів автомобілі старше 2000 року або що мають технічні несправності. Обов’язкова умова – наявність 4 дверей. Важливе значення має зовнішній вигляд – лакофарбове покриття не повинно мати іржі або інших дефектів. Салон також потрібно утримувати в чистоті.

Якщо здобувач відповідає цим вимогам, його запрошують на співбесіду. З собою потрібно мати паспорт, фотографію, техпаспорт на машину і страховку. Кандидатам, які успішно пройшли відбір, належить прослухати експрес-курс для освоєння стандартів обслуговування пасажирів в “Болт”. Останній етап – завантаження на смартфон програми для роботи, після чого водій може приймати перше замовлення.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: