fbpx

Як вдосконалитись вчителю

Суспільство 11:32, 01.06, 2021
НА ФОТО: Teacher and student in a classroom at school.

Вчителі повинні регулярно проходити спеціальні курсі, які необхідні для підтримки кваліфікації на стабільно високому рівні. Представники професії проходять курси не тільки для підтримки власного рівня, деякі школи вимагають регулярно підтверджувати кваліфікацію вчителя. Від підтвердженого рівня кваліфікації залежать категорії, які суттєво впливають на розмір заробітної плати.

Багатьом вчителям доводиться вкладати власні ресурси у професійний розвиток: купувати посібники та самостійно оплачувати курси, які не передбачені базовою програмою підтримки задовільного рівня кваліфікації. Не слід забувати про те, що вчителі мають також слідкувати і за всіма актуальними змінами в навчальній програмі.

Як вдосконалитись вчителю 1

Онлайн-курси


Більшість педагогів не встигають поєднувати активну професійну діяльність, курси підвищення кваліфікації та особисте життя. Додаткові складнощі створює і те, що актуальна епідеміологічна ситуація негативно позначається на графіку проведення звичайних курсів. Тому зараз онлайн-курси для вчителів набувають все більшої популярності серед представників професії. Не слід думати, що вони з’явились зовсім недавно, вона існували уже декілька років, однак тільки зараз вони почали набувати заслуженої популярності. Це дозволяє вчителям підвищувати кваліфікацію, перебуваючи в максимально комфортних умовах.

Подібні платформи надають можливість проходити різноманітні професійні курси, використовуючи сучасні технічні рішення. Тепер вчителям не потрібно витрачати час на поїздки в місця проведення курсів. Не слід забувати про представників професії, які проживають і викладають в невеликих містечках і селах. Раніше їм доводилося їхати в обласні центри, де проводилися тижневі курси, і селитися в місцевих гуртожитках. Зараз вони можуть пройти всі етапи підвищення кваліфікації через Інтернет.

Спеціальні платформи надають можливість вчителям самостійно обирати порядок матеріалів для вивчення. Усі лекції представлені у формі невеликих відео та якісних текстових матеріалів з ілюстраціями. Такий підхід до навчального процесу дозволяє швидко засвоювати найбільш цінну інформацію. Крім того, спеціальні платформи акцентують увагу на матеріалах, які мають велике значення для іспиту, який чекає вчителів після закінчення курсу.

Платформи для онлайн-курсів підходять також і для вчителів, які хочуть самостійно підвищувати власну кваліфікацію, самостійно купуючи необхідні курси. Після закінчення навчальної програми вчителі отримують сертифікат державного зразка, який має таку ж цінність, що і після проходження класичних курсів підвищення кваліфікації.  

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: