fbpx

Як вибрати автокрісло для дитини

Суспільство 14:35, 30.03, 2021

Безпека — передусім

Батьків маленьких дітей насамперед хвилює питання безпеки. Якщо ви — активний автолюбитель, то з появою малюка можете задуматися над тим, як вибрати дитяче автокрісло та чи всі автокрісла однаково безпечні. Співробітники компанії Babyshop (https://babyshop.ua/puteshestviya/avtokresla) нададуть відповідь на усі ваші питання, а нижченаведена інформація допоможе зорієнтуватися у великій кількості сучасних дитячих автокрісел.
Як вибрати автокрісло для дитини 1

Які бувають автокрісла

Автокрісла діляться за категоріями в залежності від віку та ваги дитини.

  • Група 0 +. У цю групу потрапляють пристрої для дітей до 1 року, вагою до 13 кг. Дитячі автокрісла 0 + встановлюються спиною до напрямку руху автомобіля, щоб захистити незміцнілу шию і хребет дитини. Такі автокрісла часто включають в себе функцію перенесення, гойдалки або навіть люльки для короткочасних прогулянок, якщо встановити їх на шасі.
  • Група 0 + / 1. Ці автомобільні крісла використовуються з перших днів і до досягнення дитиною ваги 18 кг або віку 4 років. Їх встановлюють як проти, так і по ходу руху автомобіля, в залежності від ваги дитини. В інтернет-магазині https://babyshop.ua/puteshestviya/avtokresla/brand=chicco представлено автокрісла для усіх вікових груп.
  • Група 1. Це крісла для дітей вагою від 9 до 18 кг та віку приблизно від 9 місяців до 4 років. Встановлюється зазвичай лицем до напрямку руху, але якщо дозволяє конструкція крісла, то краще перевозити дитину спиною до напрямку руху так довго, як дозволяє її зріст.
  • Група 1–2–3. Основна перевага цих автокрісел — довгий термін використання, оскільки вони розраховані на дітей від 9 до 36 кг (з 9 місяців до 12 років). Пристрої можна трансформувати відповідно до зросту дитини. Ці автокрісла являють собою сидіння з високою спинкою і внутрішніми ременями безпеки.
  • Група 2–3. Ця група автокрісел використовується для дітей від 15 до 36 кг (від 4 до 12 років). Дитину в такому кріслі пристібають ременем безпеки. У деяких моделей регулюється положення спинки, що дозволяє дитині відчувати себе комфортніше.
  • Бустери. Призначені для перевезення дітей вагою від 15 до 36 кг (від 7 до 12 років). Це підкладки без спинки і власних ременів безпеки. Вони потрібні, щоб підняти дитину, зріст якої ще не дозволяє їздити на пасажирському сидінні без додаткових пристроїв. Пристебнутий ремінь безпеки мусить проходити не по шиї, а по грудях, тому бустер зазвичай рекомендують встановлювати для маленьких дітей зростом від 120 см.

Слід враховувати, що дуже важливо правильно вибрати крісло, однаково комфортне для немовляти, трирічної дитини і школяра.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: