fbpx

Як заощадити на просуванні сайту? Що потрібно для правильного SEO?

Суспільство 12:07, 19.01, 2023

Просування сайтів в органічній пошуковій видачі Google – це комплекс робіт, якими займаються SEO-спеціалісти. Певну інформацію, як це робити правильно, можна взяти з відео, курсів та інших навчальних матеріалів. Але для того, щоб правильно просувати бізнес-сайт в мережі, потрібні не тільки знання, але й досвід.

Що потрібно для просування сайтів

Як вже було сказано вище, значну роль у просуванні сайтів грає досвід. Алгоритми пошукових роботів постійно змінюються, і SEO-спеціаліст, який давно вже займається оптимізацією вебресурсів, може їх прогнозувати або швидко адаптуватися до змін. Брак досвіду може привести до того, що частина робіт (а то і всі роботи) буде виконана таким чином, що на сайт будуть накладені санкції, з-під яких важко вийти. Чим можна нашкодити вебресурсу:

  • Застарілі способи розкрутки. Так, наприклад, якщо раніше прихований текст на сайті міг працювати на просування, то зараз за це можна отримати санкції;

  • Заборонений контент – Google багато чого не полюбляє, є багато тематик, які не дозволено рекламувати, їх потрібно знати, щоб не бути забаненим;

  • Неправильний лінкбілдінг – побудова профілю посилань за рахунок неякісних лінків. Треба орієнтуватися, які посилання можна купувати, а які не варто.

Помилок насправді чимало, тому власник бізнесу, який вирішив заощадити на SEO-спеціалістові, ризикує потрапити в одну з численних пасток.

І це ще не все. Для того щоб грамотно займатися просуванням сайту, потрібно знати:

  • Мови програмування;
  • Основи та принципи копірайтингу;
  • Сервіси збору семантичного ядра;
  • Сервіси аналітики;
  • Як впливати на поведінкові фактори;
  • Як покращити юзабіліті;
  • Англійську мову (бажано).

Все вищеперераховане – це багато часу та чимало грошей. Так, опанувати усі SEO-сервіси за кілька днів не вийде. А якщо ви хочете якісний контент на сайт – потрібно знайти когось, хто його напише, та заплатити за роботу. Про час і гроші можна говорити щодо кожного з наведених вище пунктів.

Як заощадити час і гроші на просуванні сайту?

Один із варіантів – доручити просування вашого сайту SEO-студії. Це компанія, яка має в своєму штаті всіх необхідних спеціалістів. Як правило, клієнтові пропонується тарифний пакет, в який входить певний перелік послуг. Замовляти SEO-послуги в пакеті набагато дешевше, ніж порізно: просто зайдіть на сайти фрілансерів та порахуйте, скільки вам коштуватиме окремо SEO-спеціаліст, кодер-програміст, копірайтер. Окрім того, якщо ви надасте дозвіл підряднику займатися своїм вебресурсом, то у вас буде час на те, на чому ви справді розумієтесь. В свою чергу SEO-компанії, які працюють за договором, зобов’язуються регулярно перед вами звітуватися про виконану роботу.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: