fbpx

ЄС профінансує проєкт Прикарпатського університету вартістю 3,5 млн євро

Суспільство 10:53, 17.07, 2023

Прикарпатський національний університет — переможець грантового проєкту програми Горизонт Європа (Horizon Europe Framework Programme (HORIZON).

Це найпрестижніша грантова програма, де перемагають не просто ідеї, а розробки, які мають практичне значення, часто і готові прототипи. Горизонт Європа – це ключова програма ЄС з фінансування досліджень та інновацій із бюджетом 95,5 млрд євро, інформує пресслужба університету.

Проєкт «Розширення можливостей EDUC для інклюзивного розвитку Європейського дослідницького простору» (EDUC-WIDE), який здобув перемогу у конкурсі, отримає фінансову підтримку ЄС у розмірі 3,5 млн євро.

Тривалість проєкту – 36 місяців.

До складу консорціуму проєкту разом з Прикарпатським національним університетом увійшли провідні університети Європи: Університет імені Масарика (Чехія), Університет Потсдама (Німеччина), Університет Південно-Східної Норвегії (Норвегія), Університет Кальярі (Італія), Університет Хауме I (Іспанія), Університет Париж Нантер (Франція), Університет Ренна (Франція), Університет Печ (Угорщина).

Проєкт підтримано в межах участі ПНУ в консорціумі EDUC.

EDUC – це альянс цифрових університетів. Прикарпатський університет увійшов до EDUC у 2022 році. Реалізація проєкту EDUC-WIDE сприятиме розвитку цифрових університетів в контексті формування цифрової платформи Open Science (відкрита наука); удосконаленню оцінки наукових досліджень; створення е-платформи для побудови кар’єри у сфері інновацій.

“Метою проєкту EDUC-WIDE є зміцнення спільноти консорціуму шляхом зменшення відмінностей між її членами з держав-членів ЄС «старої» та «нової» Європи, а також підтримка України в її важкій боротьбі за свободу та процвітання шляхом співпраці з Європейським дослідницьким простором через EDUC”, – йдеться в повідомленні.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: