fbpx

З чого починати капітальний ремонт квартири

Суспільство 17:44, 17.08, 2021

Виконання капітального ремонту квартири передбачає проведення кардинальних змін у приміщеннях. У багатьох випадках потрібен демонтаж підлоги, покращення систем опалення та водопостачання. Розглянемо можливості систематизації початкової стадії робіт, що допоможуть вчасно завершити заплановане.

Підготовчі процеси

На старті складається деталізований дизайн-проєкт, щоб чітко розуміти, як мають виглядати всі приміщення квартири після капітальних змін. При наявності конкретизованого плану можна підрахувати приблизні витрати та проаналізувати послідовність дій.

Розрахунок фінансових витрат

Вартість будівельних матеріалів та робота найнятої бригади або декількох – звичні показники для аналізу вартості ремонту. Також зразу рекомендується розібратися з переліком обладнання, що буде встановлюватись. Принципово обрати компанію, яка запропонує сертифікований товар та послуги з його обслуговування. Бренд Romstal пропонує сантехніку, пристрої для опалення та водопостачання від авторитетних постачальників. На сайті компанії https://romstal.ua/ можна проконсультуватися щодо підбору обладнання, отримати комплексну пропозицію та навіть оформити доставку. Впевненість у якості сервісу, можливість взаємодії зі спеціалістами на весь строк гарантії та після її завершення дозволяють співпрацювати з представниками бренду без найменших хвилювань.

З чого починати капітальний ремонт квартири 1

Відносно тарифів на роботу бригад загальних рекомендацій бути не може. Кожен здатен знайти людей, які будуть максимально відповідати його особистим критеріям. Щодо будматеріалів, то їх краще брати на 8-10% більше, ніж розраховано спочатку.

Етапи виконання робіт

Формування чіткої послідовності операцій дає можливість уникнути плутанини серед великої кількості завдань. Пропонуємо таку схему ефективної організації ремонтних процесів:

  1. Демонтаж дверей, вікон, підлогового покриття.
  2. Відключення систем опалення, водопостачання, каналізації.
  3. Прибирання та вивіз сміття для звільнення простору.
  4. Підготовка стін, монтаж електропроводки згідно з дизайн-проєктом.
  5. Вирівнювання стін та стелі.
  6. Розводка труб (опалення, водопровід, каналізаційна система).
  7. Реалізація основних аспектів опрацьованого раніше проєкту.
  8. Чистові оздоблювальні роботи (клеєння шпалер, фарбування, укладка плитки та інше).
  9. Наповнення приміщення меблями.
  10. Останні штрихи з удосконалення інтер’єру.

Важливо, щоб ремонт не перетворився у нескінченний процес, що постійно відбирає сили, час та фінанси. Коректна оцінка власних можливостей та уміння планувати допоможуть працювати послідовно. Завдяки цьому можна активними темпами рухатися до очікуваного завершення ремонту та відчути радість від отриманого результату.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: