fbpx

З України депортують випускника франківського університету, який після закінчення навчання не повернувся у Судан

Суспільство 10:55, 19.08, 2021

Міграційники Івано-Франківської області у взаємодії з працівниками СБУ задокументували факт незаконного перебування в Україні 29-річного громадянина Республіки Судан.

Свого часу іноземець прибув до нашої країни для навчання в одному з івано-франківських вишів. Надалі молодий чоловік вирішив не повертатися на африканський континент. Коли ж його зобов’язали таки повернутися додому, суданець звернувся до територіального органу міграційної служби за захистом в Україні і з проханням визнати його біженцем, повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області.

Утім, за результатами проведення перевірок, а також співбесіди з заявником, що необхідно для оцінки всіх документів та матеріалів, справжності наданої інформації, громадянину Судану було офіційно повідомлено про відмову у визнанні біженцем. Попри це іноземець не виконав вимоги покинути територію України.

З огляду на таке УДМС в Івано-Франківській області звернулося до суду з позовною заявою про застосування щодо африканця порядку примусового видворення з України. Суд повністю задовольнив вимоги міграційної служби.

На сьогодні громадянина Судану згідно з вердиктом суду допроваджено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців, а після відповідних процедур працівники міграційної служби забезпечать повне виконання судового рішення.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: