fbpx

З вересня у п'ятьох ліцеях Франківська запровадять е-платформу AR_Book для учнів і вчителів

Суспільство 12:20, 05.08, 2022

Про новацію, яку тестуватимуть на уроках у 5 ліцеях Франківська, повідомила заступниця міського голови Вікторія Дротянко.

За її словами, вже з вересня у п’ятьох франківських ліцеях (№ 1, 3, 4, 12, 22) вчителі та учні користуватимуться електронною платформою «AR_Book».

“Досліди з фізики, хімії, біології, географії, математики креативно оформлені в доповненій 3D-реальності. Завдяки цьому школярі можуть ознайомитися з роботою механізмів, побачити візуалізацію різноманітних процесів та явищ. Тож тепер навчальний процес проходитиме значно цікавіше”, – повідомила Дротянко.

На початку липня компанія «Flexreality» офіційно презентувала глобальне оновлення мобільного застосунку «AR_Book» – інтерактивного помічника для дистанційного навчання. У ньому зібрано більше сотні лабораторних експериментів із предметів шкільної програми, інформує Міносвіти.

Кожен урок має звуковий супровід та інтерактивну частину для якнайліпшого засвоєння матеріалу. Експерименти створені спільно із вчителями українських шкіл за програмою, затвердженою МОН.

На користувачів оновленого додатку чекають:

  • фізкультурні перерви з Олександром Педаном;
  • тести, які вчителі зможуть застосовувати на уроках для перевірки знань;
  • понад 20 нових експериментів з фізики, хімії, математики та астрономії.

Застосунок «AR_Book» – це єдина платформа для якісного проведення уроків у дистанційному режимі з інтерактивною візуалізацією тем уроків, завданнями для контрольних робіт та заняттями з фізкультури для здорового ритму життя.

Завантажуйте застосунок у App Store та Google Play.

З вересня у п'ятьох ліцеях Франківська запровадять е-платформу AR_Book для учнів і вчителів 1

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: