fbpx

За крадіжки з кладовища суд покарав прикарпатця чотирма роками обмеження волі

Суспільство 10:34, 20.05, 2022

Долинський районний суд Івано-Франківської області 17 травня засудив жителя села Новоселиця Вигодської селищної ТГ до 4 років обмеження волі за наругу над могилами померлих і незаконне заволодіння предметами.

Як інформує пресслужба суду, обвинувачений фігурує у шести епізодах крадіжки металевих конструкцій з могили на сільському кладовищі. Так, у червні-липні 2020 року обвинувачений ходив на цвинтар що п’ять днів зранку, коли ще нікого там не було. Переконавшись, що його ніхто не бачить, він підходив до могили та знімав трубки, що хитались. Трубки та усі інші металеві предмети виломлював із могильних плит та огорож, здавав їх в пункт прийому металобрухту. Попри неодноразові обіцянки обвинуваченого відшкодувати завдану злочинами шкоду все ж цього не зробив.

За змістом ст. 61 Кримінального кодексу України обмеження волі – це покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов’язковим залученням засудженого до праці.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: