fbpx

За квартал "Івано-Франківськгаз Збут" повернув прикарпатцям 6,7 млн грн переплат

Суспільство 16:00, 10.10, 2023

У третьому кварталі цього року ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” повернуло 6,7 млн гривень переплат та помилково сплачених грошей. Загалом від травня 2022 року працівники компанії розглянули та задовольнили 35 тисяч заяв колишніх клієнтів на загальну суму понад 62 млн гривень, повідомили у пресслужбі “Івано-Франківськгаз Збут”.

“Процедура повернення переплат детально описана на офіційному сайті ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут”. Також з переліком документів, які додаються до заяви, можна ознайомитись у центральному відділенні в місті Івано-Франківськ. Нагадуємо, що прийом населення тут здійснюється раз на тиждень: у вівторок з 9.00 до 17.00″, – йдеться в повідомленні.

Також “Івано-Франківськгаз Збут” нагадує, що побутові споживачі, які досі не сплатили борги за газ, використаний до травня 2022 року, повинні їх погасити. Якщо споживач порушив строки проведення оплат, не сплачує добровільно за отримані послуги та не реагує на попередження, постачальник використає своє право стягнути газовий борг через суд.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: