fbpx

За покликом серця: терапевтка з Прикарпаття Галина Черниш рятує бійців на фронті

Суспільство 13:46, 24.02, 2024

Медикиня Галина Черниш з Лисецької громади, починаючи з Майдану, надає медичну допомогу усім, хто зазнав поранень у боротьбі за українську державність. Ще під час АТО, а потім з початком повномасштабної російської агресії вона рятує бійців на фронті.

Галина Черниш – лікарка-терапевтка, волонтерка Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова. З-поміж його медичного персоналу – чимало лікарів-іноземців, розповідає Вежа.

Лікарка з Прикарпаття десять років рятує бійців на фронті
Галина Черниш називає себе “спадковою бандерівкою”

Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова – це волонтерська організація, яка живе і працює завдяки пожертвам, розповідає лікарка. “Нам держава абсолютного нічого не дає. Там всі лікарі – добровольці. Так само, як я, їздять на ротації – працюють на передовій безоплатно – знають, що треба рятувати країну, рятувати хлопців. Це поклик серця – і всі їдуть”, – каже бойова медикиня.

Терапевтка Галина Черниш
Під час АТО Галина Черниш працювала також і терапевткою для місцевого населення на прифронтових територіях

Галина Черниш розказує, що бойовий лікарський склад в ПДМШ ім. Пирогова – інтернаціональний. Пліч-о-пліч працюють канадійці, австрійці, білоруси, українці, іспанці, німці, британці. “Ми всі дуже мотивовані. Якщо врятоване одне життя – це вже великий плюс. Може, мало спиш, але знаєш, задля чого їдеш і працюєш”, – ділиться лікарка.

Допомогти лікарям-волонтерам можна тут.

КУРС писав: Лікуватися у “бандерівців”: прикарпатські медики з госпіталем ім. Пирогова працюють у “буферній зоні” АТО

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: